eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty


Emu Oil with Tea Tree Oil

Emu Oil with Tea Tree Oil

Balsam na bazie olejku z emu z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego, witaminy E i innych składni­ków pochodzenia roślinnego. Dzięki dużej możliwości przenika­nia, olejek z emu przenosi wszystkie składniki balsamu w głąb skóry potęgując ich pożyteczne działanie.

Olejek z drzewa herbacianego - „olejek uzdrowiciel’” Olejek z drzewa herbacianego doskonale wchłania się przez skórę, nadając jej gładki i delikatny wygląd. Jest szeroko stosowany w kosmetologii jako środek przeciwbakteryjny I przeciwgrzybiczy. Regeneruje skórę i goi rany nawet w bardzo zaawansowanym stadium rozwoju stanu zapalnego.

Wosk pszczeli jest pożyteczny dla skóry, ponieważ jego zawartość jest zbliżona do składników, z jakich składa się tkanka tłuszczowa skóry ludzkiej. Zawarte w wosku pszczelim witaminy A i karotenoidy wykazują skutecz­ny wpływ na proces regeneracji nabłonka. Wosk pszczeli chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska.

Witamina E - „witamina urody’, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiega przed­wczesnemu starzeniu się skóry oraz powstawaniu zmarszczek, zaopatruje skórę w tlen i wodę, zapewniając świeżość i elastyczność.

Olejki z pestek (migdałowe, morelowe) i kiełków pszenicy stanowią źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, minerałów, witamin i innych pożytecz­nych składników, które w połączeniu z olejkiem z emu wspaniale działają na skórę. Olej ze słodkich migdałów i pestek moreli - posiada działanie relaksujące, zawiera witaminy, które mają wpływ na procesy regeneracyjne i normalizują równowagę kwasowo-zasadową w skórze. Olej z kiełków pszenicy hamuje rozwój procesów degeneracyjnych w skórze.

Stosowany miejscowo poprawia krążenie krwi, relaksuje mięśnie, sprzyja regeneracji skóry, eliminuje ból, jest wykorzystywany w zintegrowanym leczeniu oparzeń różnego pochodzenia (cieplnych, chemicznych, ultrafioletowych). Przy regularnym stosowaniu, balsam normalizuje pracę gruczołów łojowych, poprawiając strukturę i wygląd skóry. Balsam dobrze nadaje się do usuwania trądzika, jak również podrażnień i stanów zapalnych twarzy.

Składniki: nagietek lekarski, olejek z oliwek, olejek z emu, olejek ze słodkich migdałów, olejek z pestek moreli, olejek z kiełków pszenicy, wosk pszczeli, witamina E, olejek z drzewa herbacianego.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek