eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Gest One

Gest One

Krem Gest-One to profilaktyczny środek kosmetycz­ny z naturalnymi fitoestrogenami. Codzienne stoso­wanie kremu pomaga rozwiązać problemy związane ze stanem skóry.

Wyciąg z pochrzynu (inne nazwy: jams, ignam - (Dioscorea L.) to źródło naturalnego fitoestrogenu diosgeniny, naturalnego poprzednika progesteronu. Fitoestrogeny korzystnie wpływają na stan hormonal­ny w okresie przed i poklimakteryjnym.

Wyciąg z pluskwicy (Cimicifuga) przejawia łagodne działanie estrogenopodobne. Estrogenopodobne substancje tej rośliny przyspiesza­ją regenerację komórek skóry poprzez zwiększenie zawartości kolagenu i kwasu hialuronowego.

Wyciąg z aloesu zwyczajnego (Aloe vera L.) i ole­jek jojoba to substancje doskonale nawilżające oraz zmiękczające skórę, które dzięki zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i aminokwasów przyczyniają się do skutecznego utrzymywania wła­ściwej wilgotności skóry. Zawarte w tych roślinach witaminy F i E - skuteczne antyoksydanty - mają właściwości zapobiegające procesom starzenia skóry.

Progesteron to jeden z głównych hormonów płciowych. Nazywany hormonem macierzyństwa, ponieważ jest niezbędny do przetrwania zapłodnionego jaja i utrzymaniu płodu w ciągu całej ciąży. Wytwarzany jest w jajnikach i częściowo w nadnerczu. Rozpuszczalny w tłuszczach. Współcześnie udowodniono, że optymalnym sposobem wprowadzenia progesteronu do organizmu jest droga transdermalna (przez skórę), czyli wykorzystywanie specjalnych kremów. Przy wykorzystaniu nanoklasterów wchłanialność progesteronu przekracza 90%. Rozpuszcza się w tkance łącznej podskórnej tłuszczowej i lekko trafia do krwiobiegu.

Oto kilka przykładów objawów, jakie wynikają z podwyższonego poziomu estrogenów w organizmie:

Przyspieszają procesy starzenia, Depresja, słabość, drażliwość, Alergia, autoimmunologiczne choroby, Schorzenia sutków włóknisto-torbielowate, ryzyko raka piersi Bóle głowy, migreny, trudności z koncentracją, pogorszenie pamięci, trudności z zasypianiem, Hipoglikemia, podwyższony poziom cukru we krwi, Zakłócenia pracy gruczołu tarczycy, marznące kończyny, wzrost gruczołów mlecznych, zatrzymanie wody w organizmie, otyłość, rozrost endometrii, ryzyko raka macicy, kamienie w przewodzie żółciowym,

Niedobór progesteronu prowadzi do rozwoju syndromu przedmiesiączkowego, który zaczyna się 3-10 dni przed menstruacją i trwa kilka dni po jej zakończeniu. Objawy PSM to nudności, bóle pleców i piersi, bóle głowy, zwiększenie wagi, obniżenie libido, osłabienie, wahania nastroju, rozdrażnienie, senność z na przemian występującymi przypływami energii, silny pociąg do słodyczy.

W naszych czasach rośnie ilość kobiet, u których brak jajeczkowania zaczyna się przed ukończeniem 40-stki. Bardzo często mogą one jeszcze miesiączkować, ale jajeczkowanie przy tym nie występuje. Jeśli jajeczkowania nie ma to zawartość progesteronu gwałtownie spada i w organizmie zaczyna dominować estrogen.

Co więc z tym zrobić?????

Negatywne strony menopauzy często związane są właśnie z niedoborem progesteronu. Mnóstwo problemów ze zdrowiem w tym okresie życia kobiety można rozwiązać przy pomocy dobrego i poprawnego odżywiania, oczyszczenia organizmu ze złogów i toksyn (Program Colo-Vada Plus), regularnych ćwiczeń fizycznych i odpowiednio dobranych biologicznie aktywnych dodatków, które regulują równowagę hormonalną, tj. naturalnego progesteronu.

Jeden słoik Gest One zawiera 2 uncje (57gr) naturalnego progesteronu. Niezbędna dzienna dawka 20-30mg.

Tylko do użytku zewnętrznego!

Sposób użycia: pełna łopatka (ok. 1/8-1/4 łyzeczki) kremu przed snem, równomiernie rozsmarować na delikatnych części ciała (np. szyja, dolna część brzucha, wewnętrzna strona ud). Zaleca się codziennie zmieniać obszar stosowania kremu.

Przed zastosowaniem kremu Gest-One wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem lub konsultantem Coral Club.

Jeżeli po zastosowaniu kremu będziesz czuć dyskomfort, należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: nie stwierdzono.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek