eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Lip Therapy

Lip Therapy

Balsam do ust na bazie naturalnych substancji nawil­żających, o przyjemnym delikatnym zapachu i konsy­stencji, przeznaczony dla całej rodziny. Łagodzi i nawil­ża usta na długo, zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek w okolicach ust, przyczynia się do rege­neracji skóry, zapewnia ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych (wiatr, mróz).

Olejki z jojoby, krokosza i wosk pszczeli chronią przed odwodnieniem, odżywiają i zabezpieczają przed wiatrem i niepogodą, zapewniają ochronę prze­ciwsłoneczną.

Olejek kokosowy wchłania się łatwo i szybko, czyni skórę aksamitną i jednocześnie tworzy warstwę ochron­ną na ustach, zapobiegającą ich wysuszeniu.

Olejek masłosza jest bogaty w witaminy, minerały i wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Odbudowuje i doprowadza do stanu równowagi warstwę rogową naskórka, utrudniając odparowanie wilgoci z jego po­wierzchni, doskonale łagodzi skórę ust zniszczonych wskutek działania wiatru.

Olejek z awokado - „olejek urody” Obfituje w lecyty­nę, witaminy A, B, D, E, K, PP, zawiera kwasy tłuszczowe. Skutecznie nawilża i odżywia skórę.

Olejek z orzecha kukui - ekstrahowany z orzecha hawajskiego, posiadającego wyjątkowe właściwości nawilżające, doskonale się wchłania i nadaje skórze aksamitną miękkość.

Składniki: wosk pszczeli, olejek z jojoby, kokosu, krokosza, masłosza, kakao, awokado, orzechów kukui, otrębów ryżowych, fenkułu włoskiego, mięty, benzofenon-3, octyl methoxycinnamate, witamina E, aromaty zator.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek