eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

MicroBrite with Microhydrin

MicroBrite with Microhydrin

Proszek do zębów MikroBrite o odświeżającym mię­towym zapachu - to pierwszy na świecie proszek do zębów z właściwościami przeciwutleniającymi. W jego skład wchodzi najaktywniejszy przeciwutleniacz - mi­krohydryna. MikroBrite wybiela zęby bez użycia twar­dych środków ścierających i przyjemnie odświeża.

Mikrohydryna przywraca odpowiednie pH w jamie ustnej, utrudnia powstawanie nalotu na zębach, kamie­nia nazębnego i nieprzyjemnego zapachu w ustach. Ksylitol hamuje rozwój próchnicy, aktywizuje proces remineralizacji, tzn. nasyca minerałami zarówno zdro­we szkliwo, jak i zęby uszkodzone przez próchnicę, zmniejsza rozwój mikroflory chorobotwórczej, która wywołuje próchnicę i choroby dziąseł, stabilizuje pH śliny i sprzyja odkładaniu się wapnia w szkliwie zębów. Aloe vera dobroczynnie wpływa na dziąsła, likwiduje podrażnienia i zapalenia przyzębia oraz dziąseł, sprzyja ich wyleczeniu.

Mentol, działając drażniąco na zakończenia nerwowe, zapewnia bezbolesny, przeciwbakteryjny i lekko chło­dzący efekt, koi uszkodzone miejsca, poprawia obieg krwi w dziąsłach, odświeża oddech - na długo.

Składniki: węglan wapniowy, dwuwęglan sodowy, węglan magnezowy, ksylitol, mikrohydryna, fosforan potasowy, olejek miętowy, kwilaja (Quillaia), alginat sodu, mentol, glicyna, benzoesan potasu.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek