eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

C7 Seria

C7 Seria

To naturalna linia środków kosmetycznych do pielęgna­cji skóry dojrzałej, przeznaczona dla każdej kobiety, któ­ra pragnie zachować swoją młodość i urodę.

Bazę linii C7 stanowią naturalne składniki roślinne, bę­dące wyzwaniem dla starzenia się i upływu czasu.

Aloe vera - stanowi bogate źródło enzymów, witamin i innych związków bioaktywnych, które są niezbędne dla każdego rodzaju skóry. Posiada wspaniałe właści­wości nawilżające i tonizujące. De­likatnie i lekko wnika w głębokie warstwy skóry. Wyciąg z aloe vera doskonale oczyszcza pory, pobudza odnowę komórkową, intensywnie nawilża i ujędrnia skórę, przy­wraca naturalny poziom uwodnienia, poprawia mikrocyrkulację krwi, a także likwiduje podrażnienia.

Kwas hialuronowy posiada dużą zdolność pochłania­nia wody, dzięki czemu podnosi się poziaom napięcia i elastyczność skóry. Posiada właściwości wiążące: tworzy na powierzchni uszkodzonych miejsc na skórze ochronny wodny film, co przyczynia się do przyśpieszenia procesu regeneracji i powstawa­nia nowych komórek.

Naturalne wyciągi z roślin (ogórka, alg morskich, zie­lonej herbaty, papai, ananasa) oraz witaminy A, C, E, D - wspaniale oczyszczają, nawilżają i odżywiają skórę, za­bezpieczając ją przed wysuszaniem, poprawiają koloryt twarzy, zapewniają silną ochronę przeciwutleniającą, aktywnie zwalczają niszczące działanie promieniowa­nia ultrafioletowego i wolnych rodników, zapobiegając w ten sposób przedwczesnemu starzeniu się skóry i po­wstawaniu zmarszczek.

Białko pszeniczne wykazuje natychmiastowe na­wilżające działanie, poprawiające elastyczność skóry. Pobudza syntezę kolagenu i elastyny oraz proces rege­neracji komórkowej, zwęża pory, intensywnie odżywia skórę osłabioną stresem, utrzymuje nawilżenie w jej zewnętrznych warstwach, wygładzając dzięki temu drobne zmarszczki.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek