eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

C7 Deep Cleasing Foam

C7 Deep Cleasing Foam

C7 Pianka do głębokiego oczyszczania skóry do­skonale nadaje się do wszystkich typów skóry, tak­że do skóry z problemami oraz skóry wrażliwej. Nie pozostawia uczucia wysuszenia po zastosowaniu. Wspaniale nadaje się do usuwania makijażu i zanie­czyszczeń, delikatnie i skutecznie oczyszcza pory oraz nawilża i odżywia skórę, sprawia, że staje się ona gład­ka i aksamitna.

Wchodzące w skład Pianki do głębokiego oczyszcza­nia białko pszeniczne posiada nieocenione działanie nawilżające i oczyszczające: utrzymuje właściwy po­ziom nawilżenia skóry, poprawia jej sprężystość, przy­śpiesza odnowę komórkową, nadaje skórze ożywczą świeżość i blask.

Miód sprzyja wzrostowi nowych komórek i regene­racji tkanek, posiada zdolność do zwalczania wolnych rodników, które przyczyniają się do niszczenia skóry. Ten naturalny środek, delikatnie wnikając w pory, wy­gładza, eliminuje szorstkość, nawilża i koi zmęczoną stresem skórę.

Olejek z bodziszka i trawy cytrynowej pobudza krą­żenie limfy i wydalanie toksyn, otwiera pory i głęboko je oczyszcza, blokuje powstawanie wągrów (zaskórników), likwiduje zapalenie gruczołów łojowych.

Składniki: woda, wyciąg z aloesu, miód, hydrolizowane białko pszeniczne i roślinne, witamina A, witamina E, mieszanka esencjonalnych olejków z trawy cytrynowej, bodziszka, rumianku, fiołka.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek