eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

C7 Deep Wrinkle Serum

C7 Deep Wrinkle Serum

Kapsułka przeciw głębokim zmarszczkom to skutecznie działający środek, doskonale aktywizujący procesy odbudowy komórkowej skóry w czasie nocy. Ampułka zawiera rewolucyjne składniki

Argireline - unikalny peptyd, opracowany specjalnie w celu przeciwdziałania zmarszczkom mimicznym i starzeniu się skóry. Argireline rozluźnia mięśnie twarzy, hamując nadmierne wytwarzanie katecholamin, które powodują skurcze mięśni i sprzyjają tworzeniu się zmarszczek, zapobiega pojawianiu się nowych, związanych z wiekiem zmarszczek i stopniowo wygładza już istniejące, a także sukcesywnie walczy ze zmarszczkami mimicznymi w okolicach czoła i wokół oczu.

Aminokwasy jedwabiu to wspaniały środek nawilża­jący. Wnikając głęboko w komórki natychmiast wypeł­niają wszystkie uszkodzenia i nierówności skóry, przy­wracając gładkość i zdrowy koloryt twarzy, doskonale magazynują wodę, biorą udział w syntezie białek, po­prawiając procesy wymiany komórkowej skóry.

Alantoina wpływa na skórę łagodząco i nawilżająco, likwiduje łuszczenie, stymuluje regenerację naskórka, wzmacnia działanie innych biologicznie aktywnych związków i witamin, posiada właściwości bakteriobój­cze. Pobudza ruchliwość leukocytów odpowiedzial­nych za ochronę immunologiczną skóry.

Składniki: woda, wyciąg z aloesu, Argireline (Acetyl hexapeptide-8), kwas hialuronowy, aminokwasy jedwabiu, hydrolizowane białko pszeniczne, wyciągi z jeżówki, ogórka, zielonej herbaty, pestek winogronowych, świetlika, żywokostu, witamina E, witamina A, witamina C, alantoina, D-pantenol, olejki z pomarańczy, grapefruita i mandarynki.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek