eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

C7 Eye Therapy

C7 Eye Therapy

Krem do pielęgnacji skóry wrażliwej wokół oczu, sku­tecznie wygładzający drobne zmarszczki mimiczne, obrzmienia i cienie pod oczami. Już po 15 dniach stosowania znikają obrzęki pod oczami, a ilość plam pigmentacyjnych zmniejsza się do 30-34%!

Acetyl - aktywny peptyd, który przeciwdziała obrzę­kom wokół oczu, głęboko nawilża i zapewnia kom­pleksowe odżywianie komórek skóry, redukuje drob­ne i głębokie zmarszczki.

Wyciąg z rumianku posiada właściwości przeciwza­palne, usuwające podrażnienia i złuszczanie, kojące skórę wrażliwą.

Wyciąg z ogórka doskonale tonizuje, rozjaśnia i oczyszcza skórę, wyraźnie zmniejsza ciemne otoczki pod oczami i usuwa zmęczenie.

Wyciąg ze świetlika poprawia krążenie krwi i mikro- cyrkulację w naczyniach włosowatych, posiada wła­ściwości przeciwutleniające, chroni skórę przed szko­dliwymi czynnikami zewnętrznymi, usprawnia drenaż tkanek, podnosi jędrność skóry.

Olejek jojoba doskonale łagodzi i wzbogaca skórę o cenne składniki. Dzięki duże zawartości witaminy E olejek opóźnia pro­cesy starzenia skóry i wspomaga ją w zwalczaniu szko­dliwego oddziaływania czynników zewnętrznych.

Składniki: woda, wyciąg z aloesu, Acetyl Tetrapeptide-5, kwas hialuronowy, wyci’ąg ze świetlika, ogórka, żywokostu, nagietka, rumianku, witaminy A i E, alantoina, olejek jojoba.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek