eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

C7 Facial Peel Celluton

C7 Facial Peel Celluton

Kremowy peeling - stosunkowo nowy środek do złuszczania i odnowy powierzchniowej warstwy skó­ry. Delikatnie usuwa zrogowaciałe komórki skóry nie wywołując podrażnień, przynosi wyraźny efekt od­świeżający i wygładzający, jest bezpieczny i wygod­ny w użyciu.

Jest to peeling enzymatyczny - skuteczna alterna­tywa dla zwykłych kremów ścierających. Głównym czynnym składnikiem jest roślinny enzym papaina, a wyciągi z papai i ananasa wzmacniają i uzupełnia­ją jego działanie. Papainę słusznie określa się mianem „biologicznego skalpela”: ten enzym trawi białka, ale oddziałuje wyłącznie na martwe tkanki, dlatego moż­na go bez obaw nanosić na skórę.

Krem delikatnie złuszcza skórę, zdejmując wierzchnią zrogowaciałą warstwę, rozjaśnia ją, pozbawia warstwy o podwyż­szonej zawartości pigmentu, poprawia mikrocyrkulację, likwiduje łuszczenie naskórka. Peeling ten można stosować o każdej porze roku, nawet latem, ponieważ po jego użyciu nie pojawia się podwyższona wrażli­wość na promieniowanie słoneczne, co jest charakte­rystyczne dla zawartych w nim kwasów owocowych. Peeling enzymatyczny nadaje się szczególnie do skó­ry dojrzałej, ponieważ wyrównuje jej powierzchnię, zmniejszając w ten sposób głębokość zmarszczek oraz pobudza skórę do regeneracji i odmładzania.

Składniki: woda, wyciąg z aloesu, kwas hialuronowy, papaina, wyciągi z papai, cytryny, ananasa, grapefruita, pomarańczy, rozmarynu, alg, białejpiwonii, jeżówki, witamina A, witamina C, witamina E.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek