eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Bath Salts with Microhydrin

Bath Salts with Microhydrin

Sól do kąpieli nadaje wodzie świeżość i czyni ją mięk­ką. Wspaniałe właściwości soli z Morza Martwego i mikrohydryna sprzyjają regeneracji skóry. Podczas stosowania soli następuje otwarcie porów, co uła­twia transport pożytecznych substancji do głębokich warstw skóry i przyśpiesza wydalanie toksyn i złogów. Kąpiele z solą morską wykazują regenerujące i sty­mulujące działanie na skórę, wzbogacają ją w mikro- i makroelementy, dzięki którym utrzymuje się równo­waga gospodarki wodnej komórek skóry, zwiększa się jej elastyczność i jędrność.

Sól wykazuje działanie antystresowe, hamuje powstawanie cellulitu poprzez stymulowanie procesów krążenia krwi i odpływu limfy.

Olejki eteryczne z owoców cytrusowych i lawendy nadają soli subtelny i wyszukany aromat, dobroczyn­nie oddziałują na kondycję psychiczną i nastrój emo­cjonalny, sprzyjają rozluźnieniu mięśni. Pobudzają proces odnowy komórkowej skóry.

Mikrohydryna zapewnia silną ochronę przed wol­nymi rodnikami i zapobiega starzeniu się, nasycając komórki skóry tlenem, poprawia ich odżywianie i od­dychanie, likwiduje napięcie mięśniowe.

Składniki: sól morska, w tym sól z Morza Martwego, mikrohydryna, witamina C, olejki eteryczne z grapefruita, mandarynki i lawendy.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek