eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Cool Relief

Cool Relief

Zdrowy odpoczynek i aktywne życie to nasze główne priorytety! Można być pełnym energii i zawsze w cią­głym ruchu, jednak w nieprzewidzianym momencie, w tym ważnym systemie życiowym zachodzą nieprze­widziane zakłócenia.

W przypadku naciągnięcia mięśni, urazów, zaostrzenia objawów rwy kulszowej, osteochondrozy, bólów mię­śniowych o różnych przyczynach, problemów ze sta­wami, skutecznie pomoże Cool Relief - krem rozgrze­wający mięśnie i poprawiający stan ograniczonej ruchomości. Cool Relief został stworzony specjalnie w celu szybkiego i efektywnego odzyskania sprawności. Jego unikal­na baza tłuszczowa (naturalny olejek z emu) głęboko wnika w skórę.

W skład kremu wchodzą:
Kamfora, która poprawia krążenie krwi i wykazuje rozgrzewające i tonizujące działanie, normalizuje na­pięcie naczyniowe i rozluźnia mięśnie.

Mentol - działając drażniąco na mięśniowe zakoń­czenia nerwowe, zapewnia lekko ochładzający efekt, sprzyja odpływowi krwi w żyłach zewnętrznych i łagodzi miejsce urazu.

Olejek z emu - który przenosi wszystkie składniki kremu w głąb skóry potęgując ich pożyteczne działanie.

MSM - aktywnie wpływa na produkcję kolagenu i keratyny, podstawowych białek strukturalnych tkanki łącznej i chrząstek stawowych, wspiera elastyczność i ruchomość stawów, sprzyja regenera­cji uszkodzonych komórek chrzęstnych i ścięgien.

Siarczan glukozaminy - główny składnik płynu wewnątrzstawowego, który odpowiada za „smarowanie” stawów, zmniejszające tarcie i ścieranie chrząstek, pobudza produkcję chondroityny w celu wzmocnie­nia tkanki kostnej i chrzęstnej. Przywracając procesy enzymatyczne zachodzące w chrząstce stawowej, zabezpiecza jej jednolitość i trwałość.

Wyciąg z żywicy kadzidłowca poprawia mikrocyrkulację krwi.

Wyciąg z rokitnika pobudza procesy wymiany za­chodzące w skórze, podnosi tonus życiowy będąc źródłem unikalnego kompleksu biologicznie czyn­nych składników oraz jednym z najbogatszych źródeł witaminy A, C i E.

Krem Cool Relef działa delikatne i zdecydowanie - początkowo łagodzi miejsce urazu nieco je ochła­dzając, a następnie przyjemnie i łagodnie rozgrzewa.

Składniki: woda, mentol, kamfora, olejek z emu, alkohol cetearylowy, fosforan dicetylu, fosforan 10-cetylu, wosk, stearynian glicerynowy, kwas stearynowy, metylosulfonylometan (MSM), olejek ryżowy, siarczan glukozaminy, fenoksyetanol, trietanoloamina, karbomer, olejek eukaliptusowy, olejek mięty kłosowej olejek mięty polnej olejek goździkowy, wyciągi z kadzidłowca i rokitnika.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek