eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Coral Lecithin

Coral Lecithin

Coral Lecithin - to nowy produkt o wysokiej jakości, który jest wytwarzany pod własnym znakiem towaro­wym firmy Coral Club. To jeden z najbardziej skutecz­nych uniwersalnych suplementów diety, niezbędnych do wspierania dobrej kondycji organizmu.

Lecytyna to podstawa wszystkich błon komórkowych naszego organizmu, niezbędna jako materiał do od­nowy i odbudowy uszkodzonych komórek.

Działanie substancji aktywnych
Główne składniki lecytyny - cholina i inozytol -istot­ne są dla pełnowartościowego funkcjonowania mó­zgu. Cholina odpowiada za koordynację skurczów mięśniowych, aktywność intelektualną, wydolność, aktywność twórczą - sprzyja tworzeniu i trwałości pamięci operatywnej mózgu. Inozytol dobroczynnie wpływa na nastrój, zachowanie, orientację w prze­strzeni, posiada właściwości uspokajające, zmniejsza­jące nerwowość i rozdrażnienie.

Lecytyna to niezastąpiona pomoc dla serca. Zawar­tość tego potrzebnego w pożywieniu składnika wpły­wa na spadek poziomu cholesterolu we krwi, popra­wia płynność krwi i ukrwienie narządów. Zmniejsza częstotliwość skurczów mięśniowych oraz napięcie ścianek naczyń krwionośnych, co w konsekwencji może wpływać na ciśnienie krwi.

Lecytyna bierze aktywny udział w regulacji wymiany tłuszczowej, rozkładając tłuszcze do prostych kwa­sów tłuszczowych, stąd w obecności lecytyny lipidy szybciej opuszczają wątrobę i przystępują do pracy w narządach. Przyjmowanie lecytyny przyczynia się do przyspieszenia odnowy uszkodzonych komórek wątroby w przypadku toksycznego działania alkoho­lu, nikotyny, leków i narkotyków, konserwantów żyw­ności i barwników.

Związek ten odgrywa też ważną rolę w ochronie im­munologicznej organizmu. Lecytyna pozwala odbu­dować limfocyty i makrofagi, podnosi odporność na choroby, poprzez wytworzenie antyciał oraz stymula­cję wzrostu i aktywności fagocytów.

To jeden z podstawowych aktywatorów funkcji roz­mnażania, ważny zwłaszcza dla wewnątrzłonowego rozwoju dziecka, a następnie noworodka, dobroczyn­nie wpływa na rozwój zdolności umysłowych dziecka w przyszłości.

Oprócz całej gamy różnego rodzaju dobroczynnych właściwości - lecytyna ma jeszcze jedną - jest antyoksydantem, chroniącym skórę przed działaniem wolnych rodników. Poprawia procesy odżywiania i usuwania toksyn, pobudza wymianę lipidową oraz nasila proces wytwarzania nowych komórek skór­nych, a także odbudowy uszkodzonych.

Stosowanie Coral Lecithin będzie miało korzystny wpływ w następujących przypadkach:

podwyższonej nerwowości, zmęczeniu, rozproszonej uwadze, obniżeniu pamięci;
zwiększonych obciążeń intelektualnych i fizycznych;
problemach skórnych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: płynna lecytyna sojowa.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek