eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Coral Alfalfa

Coral Alfalfa

Coral Alfalfa wpływa na zdrowie pozytywnie i wszechstronnie, stanowiąc doskonały środek wspomagający profilaktykę licznych dolegliwości. Ten nowy produkt, oprócz liści lucerny, zawiera też skoncentrowany sok z liści, co znacznie zwiększa pozytywne oddziaływanie na organizm. Stosowanie tego produktu przyczynia się do poprawy ogólnej witalności życiowej, podnosi wydolność. Pomocny dla osób o osłabionym zdrowiu, cierpiącym na rozstroje układu pokarmowego oraz zatru­cia. Biolog Frank Bouver ustalił, że zielone liście lucerny zawierają osiem niezbędnych aminokwasów, niewytwarzanych przez nasz organizm i nazwał lucer­nę „wielkim uzdrowicielem” Jak się okazało, nie na próżno. Roślina ta jest bogatym źródłem witamin A, K, BI, B2, B6, E, D2, i D3, a także składników mineral­nych, zwłaszcza wapnia, fosforu i fluoru, oraz saponin, izoflawonów, i wielu innych substancji biologicznie czynnych. Obecność dużej ilości witaminy K powodu­je, że lucerna działają wspomagająco przy krwotokach i krwawieniach.

Lucerna - jedna z nielicznych roślin, które w swoim składzie zawierają fluor pochodzenia naturalnego, który gromadzi się w organizmie w pierwszej kolej­ności w tkankach zębowych. Fluor przyczynia się do tworzenia szkliwa i chroni zęby przed próchnicą.

Ta „uniwersalna” roślina zielna przejawia właściwości kojące w dolegliwościach żołądka, przy wzdęciach oraz przy braku apetytu, ponie­waż zawiera witaminę U. Witami­na ta sprzyja regeneracji uszkodzonych błon śluzo­wych przewodu pokarmowego, normalizuje kwaso­wość żołądka. Jako pochodna metioniny, witamina U normuje metabolizm tłuszczów, a zwłaszcza wiąże cholesterol i blokuje jego wchłanianie. Witamina ta jest również w sta­nie neutralizować niektóre trucizny i toksyny dzięki właściwościom detoksykacyjnym. Wykazuje także właściwości przeciwdepresyjne.

Lucerna zawiera dużo chlorofilu, który sprzyja go­jeniu się ran, jest bardzo ważny w profilaktyce nie­dokrwistości.

Lucerna jest pomocna dla kobiet w okresie menopauzy i kobiet karmiących dzięki estrogenopodobnemu działaniu izoflawonów i zdolności do łagodzenia sta­nów lękowych oraz zwiększenia laktacji.

Wysoka zawartość błonnika pozwala stosować tę ro­ślinę w charakterze lekkiego środka przeczyszczające­go. Jest to również naturalny środek moczopędny (normalizuje równowagę wodną i sprzyja wydalaniu soli kwasu moczowego z organi­zmu).

Coral Alfalfa to doskonały środek regenerujący, sto­sowany w celu zapobiegania:
hipowitaminozie;
zmęczeniu, stanom podwyższonej nerwowości;
niedostatecznej laktacji.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: Proszek z liści lucerny, sok z lucerny, węglan wapnia.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek