eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Combination Eleven

Combination Eleven

Męski wigor, aktywność, postrzeganie płci przeciwnej, w dużej mierze zależą od stanu gruczołu krokowego, dlatego warto się o niego zatroszczyć wcześniej, za­nim pojawi się zapalenie prostaty. W profilaktyce tego schorzenia może pomóc, specjalnie do tego celu stworzony, Combination Eleven.

Combination Eleven został opracowany przez spe­cjalistów w celu profilaktyki zachorowań gruczołu krokowego oraz stosowania w kompleksowej terapii we wczesnym stadium choroby. Zioła wchodzące w skład mieszanki są wykorzystywane przez urolo­gów i fitoterapeutów na całym świecie. Starannie wy­ważony kompleks komponentów roślinnych obniża zastój krwi żylnej w okolicy miednicy małej, poprawia mikrocyrkulację, co pozytywnie wpływa na gruczoł krokowy. Oprócz tych specjalnych, produkt wyka­zuje także działanie ogólnie wzmacniające. Dzięki obecności w jego składzie glikozydów i olejków ete­rycznych stymuluje procesy odżywcze i wymienne zachodzące w tkankach.

Działanie substancji aktywnych
Papryka strąkowa od dawna cieszy się popularnością jako środek podnoszący potencję męską. Jej główny składnik, alkaloid kapsaicyna, rozszerza drobne na­czynia krwionośne i naczynia włosowate, poprawia krążenie krwi i zwiększa napływ krwi do narządów miednicy małej, tonizuje ośrodkowy układ nerwowy i podnosi sprawność seksualną.
Prawoślaz lekarski posiada właściwości diuretyczne i rozkurczowe. W medycynie lu­dowej stosuje się go w stanach zapalnych pęcherza moczowego i nerek, bolesnym oddawaniu moczu (dysuria), związanym z powiększeniem gruczołu kro­kowego. Polecany jest jako środek wspomagający w dolegliwościach ze strony gruczołu kroko­wego oraz pęcherza moczowego.
Jałowiec pospolity. Jagody jałowca odznaczają się wysoką zawartością olejku eterycznego, który poprawia diurezę, przywraca funkcjonalną aktywność i wymianę ener­getyczną w komórkach nerkowych, wyprowadza z or­ganizmu nadmiar wody i sodu.
Korzeń imbiru lekarskiego wykazuje działanie lekko moczopędne. Działa wzmacniająco na męski układ płciowy, podnosi sprawność seksualną, podtrzymuje funkcje rozrodcze, reguluje krążenie krwi w narządach miednicy małej i normalizuje funkcje gruczołu krokowego.

Combination Eleven znajduje zastosowanie jako środek wspomagający w celu:
profilaktyki zapalnych dolegliwościach związanych z układem moczowym;
poprawy krążenia krwi narządów miednicy małej;
ogólnie wzmacniającego działania;
uzyskania efektu moczopędnego;

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: owoce papryki strąkowej, korzeń prawoślazu lekarskiego (Althaea officinalis), jagody jałowca pospolitego (Juniperus communis), korzeń imbiru lekarskiego (Zingiber officinale), substancje uzupełniające.

Zdecydowanie zbyt często zdarza się, że mężczyźni w średnim wieku, zmagający się z początkowymi objawami choroby prostaty, nie przywiązują do tego właściwej wagi. Choroby chroniczne, takie jak zapalenie gruczołu prostaty czy gruczolaki, rozwijają się powoli, powodując powstawanie poważnych problemów związanych z potencją. Rozrastanie się tkanki prostaty zakłóca parcie na oddawanie moczu, a proces ten staje się uciążliwy. W zaawansowanym stadium funkcje oddawania moczu zostają zupełnie zaburzone. Towarzyszą temu wysoka gorączka, uczucie pieczenia w kroczu, zwiększone zmęczenie, drażliwość. Naprzemiennie występują okresy zaostrzenia i pozornej poprawy. Podczas nasilenia choroby zazwyczaj funkcje seksualne są zahamowane.

Combiantion Eleven, suplement opracowany przez firmę RBC, zapobiega chorobom prostaty. Zioła, zawarte w tym produkcie, poprawiają mikrokrążenie w miednicy. Normalizują przepływ żylny, zmniejszają stagnację żył w miednicy. Oprócz tego działają przeciwbakteryjnie, pobudzają metabolizm w tkankach.

Combination Eleven może być stosowany jako lek moczopędny, w celu dezynfekcji dróg moczowych, usuwania kamieni z nerek oraz chronicznych procesów zapalnych nerek. Zapobiega transformacji komórek tkanki gruczołów w komórki nowotworowe, wpływa na obniżenie cholesterolu we krwi. Ponadto, zmniejsza obrzęki i poprawia mikrokrążenie, zmniejsza ból przy reumatyzmie, zapaleniu mięśni i stawów, chorobach przewodu pokarmowego, poprawia trawienie, ma korzystny wpływ na perystaltykę jelit oraz stany zapalne jamy ustnej.

Combination Eleven:
· poprawia krążenie krwi, normalizuje metabolizm;
· działa jako narzędzie terapeutyczne i profilaktyczne przy chronicznych procesach zapalnych w miednicy;
· zwiększa odporność;
· ma właściwości przeciwutleniające;
· zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów układu mięśniowo-szkieletowego i moczowego.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek