eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Black Walnut Leaves

Black Walnut Leaves

Działanie Black Walnut Leaves:
lekko przeczyszczające;
przeciwutleniające.

Czarny orzech jest ceniony w swojej ojczyźnie - Ame­ryce Północnej - za efektywne działanie wchodzą­cych w jego skład substancji naturalnych. Roślina ta zawiera polifenole, juglon, witaminę C, karoten, wita­miny BI, B6, P, E, olejki eteryczne, kwasy organiczne, substancje garbnikowe i inne. Zawartość polifenoli i juglonu w orzechu czarnym jest 2-4 razy większa niż w orzechu włoskim. Czarny orzech jest stosowany jako środek wspomagający zarówno przy zarobaczeniach, schorzeniach układu pokarmo­wego, chronicznych egzemach, jak również skazach. Stosuje się go także w kompleksowych programach odchu­dzających oczyszczania organizmu, rekonwalescencji i jako środek wspomagający w różnych chorobach przewlekłych.

Liście czarnego orzecha to naturalny produkt wspierający działanie przeciwpasożytnicze, antybakteryjne oraz przeciwzapalne,. Preparat skierowany jest także do osób starszych, ze skłonnościami do zaparć.

Działanie substancji aktywnych Juglon zawarty w czarnym orzechu to główna i bar­dzo cenna substancja. Wspomaga normalizację pracy jelit, wykazując łagodne działanie rozwalniające przy zaparciach. Flawonoidy zapewniają działanie przeciwutleniające i przeciwskurczowe, a także rozluźniające mięśnie gładkie.

Kwas linolenowy bierze czynny udział w rozkładzie komórek tłuszczowych i zmniejszeniu cholesterolu LDL. Kwas linolenowy jest bardzo ważny dla organizmu człowieka, ponieważ wchodzi w skład błon komórkowych, włókien nerwo­wych i siatkówki oka. Nie wytwarza się w organizmie człowieka i dlatego należy dostarczać go wraz z po­karmem.

Taniny (substancje garbnikowe) zmniejszają podraż­nienia błon śluzowych i poprawiają gęstość tkanko­wą. Taniny tworzą nieprzepuszczalną błonkę, która izoluje błony śluzowe przed rozwojem uszkodzeń i zakażeń, i w ten sposób przyśpiesza ich gojenie.

Black Walnu Leaves (liście czarnego orzecha) jest bogaty w witaminy, minerały, aminokwasy, a więc szczególnie przydatny dla osób cierpiących na niedobór witamin. Ilość witaminy C jest w nim 8 razy większa niż w czarnych porzeczkach, 50 razy – niż w owocach cytrusowych, co czyni go doskonałym przeciwutleniaczem.

Black Walnut Leaves zawierają znaczne ilości kwasu linolowego, co pomaga zmniejszyć poziom cholesterolu we krwi. Suplement ten pomaga również obniżyć poziom cukru we krwi.

Black Walnut Leaves może być stosowany przy liszaju obrączkowym, trądziku, skazie białkowej, łuszczycy, chorobach alergicznych, pomaga także w niektórych formach tocznia, chorobach krtani, zapaleniu węzłów chłonnych, gruźlicy. Ponadto, Black Walnut Leaves ma działanie bakteriobójcze, stymuluje uzdrowienie ran, owrzodzeń, zatrzymuje krwawienie hemoroidów, może być używany jako narzędzie do pozbycia się pasożytów, wzmacnia zęby i dziąsła.

Pomaga w profilaktyce:
· przeziębień (także przy grypie);
· ostrej choroby układu oddechowego (tchawicy, oskrzeli),
· kataru, chorób górnych dróg oddechowych;
· chronicznego zapalenia migdałków;
· zapalenia zatok;
· wrzodów;
· chronicznego zapalenia żołądka, dyzbakteriozy;
· chorób skóry;
· chorób zębów i jamy ustnej;
· helmintozy i lambliozy;
· nerwobóli międzyżebrowych.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek