eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Alfalfa

Alfalfa

Alfalfa to wspaniały środek ogólnowzmacnający, stosowany w profilaktyce:

hipowitaminozy;
przemęczenia, senności, rozdrażnienia;
niedostatecznej laktacji.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Lucerna - to niezwykle wartościowa roślina. Arabo­wie od wieków uważali ją za prapodstawę diety. Ziele lucerny (Alfalfa) zawiera saponiny trójterpenowe, ste­roidy, kumaryny, flawonoidy, izoflawony, antocyjany, witaminy E, K, BI, B6, C, karotenoidy, makro- i mikro­elementy (w tym fluor) oraz dużą ilość chlorofilu. Dzięki wysokiej zawartości substancji biologicznie aktywnych, lucerna korzystnie wpływa na organizm człowieka.

Obecność saponin wspiera wiązanie cholesterolu, co może blokować jego wchłanianie. Saponiny przyczyniają się do obniżenia ciśnienia krwi, łagodzenia zmian miażdżycowych w naczyniach krwionośnych, korzystnie oddziaływując na serce i układ krążenia.

Lucernę stosuje się również, jako preparat wspomagający łagodzenie skutków ze­społu jelita drażliwego,
Duża zawartość witaminy K wspiera dzia­łanie przeciwhemoroidalne. Witamina K korzystnie wpływa na krzepliwość krwi.

Dzięki powyższym wła­ściwościom lucerna może działać wspomagająco w profilaktyce i kompleksowym leczeniu różnych form dolegliwości hemoroidalnych.

Lucerna wspomaga także wydalanie toksyn z organizmu.

Jest środkiem moczopędnym. Umożliwia wydalanie soli kwasu moczowego z organizmu, który często występuje w stanach zapalnych stawów. Lucerna jest również bogata w chlorofil, który działa wspomagająco w profilaktyce i leczeniu różnego pochodzenia anemii.

Dzięki obecności izoflawonów, wykazuje estrogeno- podobną aktywność, poprawiając laktację u matek karmiących. Jej stosowanie ma dobroczynne działa­nie w przypadkach kobiet w okresie menopauzy.

Lucerna - jest jedną z nielicznych roślin, zawierających naturalny fluor, gromadzony przez organizm przede wszystkim w tkankach przyzębia. Wspomaga struk­turę emalii zębowej i chroni zęby przed rozwojem próchnicy.

Lucerna - unikalna roślina, której pędy zawierają wiele witamin, minerałów i białek. Pomaga zmniejszyć stężenie cholesterolu we krwi, zapobiega arteriosklerozie, regeneruje ściany naczyć, skutecznie obniża ciśnienie krwi, ma właściwości antynowotworowe, zwiększa odporność i reguluje funkcje przysadki mózgowej.

Lucerna - zawiera duże ilości witaminy K, stosowanej przy krwawieniach i krwotokach.

Alfalfa zawiera również fluor pochodzenia roślinnego, który przyczynia się do tworzenia emalii zębowej, chroni zęby przed rozwojem próchnicy i paradontozy, działa bakteriobójczo na mikroorganizmy, które pojawiają się w jamie ustnej.

Dzięki aktywnym związkom, lucerna posiada silne działanie przeciwzapalne, zapobiega gruźlicy, chorobom grzybiczym. Lucerna siewna - pomaga w chorobach układu moczowego, działa jako lek moczopędny i przyczynia się do wyprowadzania soli kwasu moczowego, co ułatwia leczenie dny moczanowej.

Alfalfa z pełnym zestawem witamin, białek i innych składników odżywczych poprawia skórę i przeciwdziała starzeniu się organizmu. Lucerna siewna jest bogata w chlorofil, który pomaga w profilaktyce niedokrwistości różnego pochodzenia oraz w chorobach układu oddechowego.

Alfalfa pomaga w profilaktyce schorzeń:
· układu oddechowego i sercowo-naczyniowego;
· chorobie wrzodowej;
· niedokrwistości;
· zespole krwotocznym;
· alergiach;
· chorobach skóry (choroby grzybicze, itp.);
· chorobach zębów i dziąseł (próchnica, paradontoza, itp.);
· reumatyzmie;
· dnie moczanowej;
procesach zapalnych w nerkach.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek