eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Aloemannan

Aloemannan

Aloes jest naturalnym środkiem wzmacniającym i wspomagającym system odpornościowy. Działa oczyszczająco. Aloe vera normalizuje procesy trawienia i przyswaja­nia pokarmów, intensyfikując pracę gruczołów ślino­wych. Działa uspokajająco, wspomaga gojenie błon śluzowych w przewodzie pokarmowym. Właściwości żółciopędne aloesu wpływają na poprawę apety­tu. Po upływie 8-10 minut od zażycia tabletki może wystąpić łagodny efekt przeczyszczający. Stymulując mechanizmy oczyszczające, wspomaga wydalanie z organizmu substancji radioaktywnych oraz soli me­tali ciężkich.

Aloe vera posiada właściwości regenerujące dla tka­nek uszkodzonych w wyniku oparzeń, łagodząc stan zapalny i przyśpieszając gojenie.

W skład preparatu Aloemannan wchodzi oprócz żelu aloesowego również siemię lniane, lecytyna oraz wapń.

Siemię lniane zawiera ok. 40 % oleju, do 30% substan­cji białkowych i 6 do 8% śluzu. Działa osłonowo, delikat­nie przeczyszczająco, a także wspomaga łagodzenie stanu zapalnego.

Lecytyna przyśpiesza utlenianie, aktywnie uczestni­czy w procesie wymiany składników lipidowych zapobiegając zwłaszcza otłuszczeniu wątroby. Zapew­nia prawidłowe funkcjonowanie tkanki nerwowej, wspomaga pracę mózgu, przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi. Lecytyna jest jednym z najdoskonalszych aktywatorów pamięci oraz analitycznych funkcji my­ślowych.

Wapń w postaci łatwo przyswajalnych soli jest nieza­stąpionym elementem prawidłowego funkcjonowa­nia mechanizmów regulacyjnych organizmu.

Składniki: żel Aloe vera, lecytyna, siemię lniane, węglan wapnia, kazeina wapnia, substancje pomocnicze.

Aloemannan - jest unikalnym dodatkiem do żywności, przygotowanym z suszonego koncentratu soku Aloe Vera z dodatkiem mikroklasterów Flanagana.
Aloemannan ma łagodny przeczyszczający efekt (po 8-10 godzinach od przyjęcia), poprawia apetyt, ułatwia trawienie i wchłanianie substancji odżywczych, normalizuje stan krwi, skutecznie regeneruje tkanki po oparzeniach. Ponadto Aloemannan ma działanie przeciwwirusowe, chroni organizm przed opryszczką, odrą, przyczynia się do wyprowadzania promieniotwórczych pierwiastków i metali ciężkich z organizmu.

Aloemannan stymuluje procesy biochemiczne w organizmie. Zawiera polisacharydy, które odgrywają istotną rolę w strukturze i funkcji błon komórkowych, enzymy i immunoglobuliny. Ma łagodzący wpływ na błony śluzowe oraz odbudowuje powierzchnię przewodu pokarmowego.
Suplement ten zwiększa także poziom hemoglobiny, wzmacnia dziąsła, usuwa z organizmu toksyny i metale ciężkie, ma efekt przeciwbólowy.

Aloemannan jest pomocny:
· przy obrażeniach lub chorobach skóry (wszelkiego rodzaju rany, ugryzienie owadów, oparzenia, brodawki, itp.);
· w celu poprawy wzrostu włosów i poprawy elastyczności skóry;
· w chorobie wrzodowej żołądka i/lub dwunastnicy;
· przy astmie oskrzelowej;
· przy niedokrwistości;
· przy chorobach oczu (krótkowzroczność, zapalenie spojówek, zapalenie rogówki).

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek