eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Coral Kelp

Coral Kelp

Coral Kelp to produkt, który łączy w sobie moc roślin i morza w celu podniesienia witalności, poprawiający stan naczyń krwionośnych, skutecznie oczyszczający organizm z toksyn i złogów, podtrzymujący zdrowy stan układu hormonalnego, chroniący przed przedwczesnym starzeniem.

Róża girlandowa wykazuje skuteczne działanie we wrzodach żołądka i dwunastnicy, zapaleniach żołąd­ka o niskiej kwasowości, kamieniach żółciowych, pro­blemach zdrowotnych z wątrobą, nerkami. Zawartość w jej owocach witaminy C jest 10 razy większa niż w czarnych porzeczkach i 100 razy większa niż w jabł­kach. Owoce róży girlandowej zajmują czołowe miej­sce pod względem zawartości karotenu. W jej owo­cach znajduje się duża ilość witaminy K, przyczynia­jącej się do prawidłowego krzepnięcia oraz witamin z grupy B, które pomagają w prawidłowym funkcjo­nowaniu układu nerwowego. Roślina jest również bo­gata w pektyny, kwasy organiczne i flawonoidy. Róża girlandowa przyspiesza regenerację tkanek, wzmaga syntezę hormonów, przejawia pozytywny wpływ na metabolizm węglowodanów, normalizuje reakcje redoks w organizmie, aktywuje szereg enzymów, stabilizuje zawartość adrenaliny, podnosi odporność organizmu na szkodliwe oddziaływanie środowiska zewnętrznego i na infekcje.

Listownica japońska – brunatnica z głębin Morza Ja­pońskiego, doskonale podtrzymująca zdrowie, mło­dość i piękno. Popularność listownica zawdzięcza swojej różnorodnej i bogatej zawartości: aminokwasy, minerały (potas, jod, sód, wapń, magnez, siarka, krzem, żelazo, fosfor) oraz witaminy A, C, E, K, D, witaminy z grupy B, białka, alginiany, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i inne. Listownica jest źródłem błonnika pokarmowego, a więc wpływa na poprawę trawienia, jest skuteczna w zapaleniu odbytnicy, zapaleniu jelita cienkiego, w zaparciach atonicznych. Listownica za­pobiega zakrzepom krwi, pozwala zmniejszyć apetyt i unormować masę ciała.

Aromatyczna roślina przyprawowa – imbir zawiera bar­dzo zróżnicowaną kompozycję pożytecznych składni­ków: witaminy A, C, B1, B2, minerały (fosfor, magnez, wapń, żelazo, sód, potas, cynk), większość aminokwa­sów (tryptofan, treonina, fenyloalanina, metionina, walina), olejki eteryczne i inne składniki odżywcze. Imbir uważa się za silny antyoksydant: wpływa on na obniżenie ciśnienia krwi, poprawia krążenie mózgo­we krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia pamięć. Oczyszcza organizm z toksyn przy zatruciach pokarmowych. Poprawia apetyt i ogólne funkcjono­wanie układu pokarmowego, przyspiesza przemianę materii poprzez stymulację procesu spalania kalorii, pobudza perystaltykę jelit, ułatwiając rozszczepienie i przyswojenie pokarmu.

Zastosowanie:
Coral Kelp ma pozytywny wpływ na:
układ hormonalny;
układ sercowo-naczyniowy;
układ pokarmowy;
perystaltykę i motorykę jelit.

Suplement diety nie może być stosowany jako sub­stytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: wyciągi z listownicy japońskiej, owoców dzikiej róży, korzenia imbiru, substancje uzupełniające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek