eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

BioShape

BioShape

BioShape jest unikalnym, zrównoważonym zesta­wem ekstraktów roślinnych i aminokwasów, wspierającym regulację wymiany białka, tłusz­czu i węglowodanów w organizmie.

BioShape zalecany jest do stosowania w trakcie kura­cji odchudzającej, zwłaszcza dla osób, które chcą stra­cić maksymalną ilość zbędnych kilogramów, pragną­cym przy tym uniknąć efektu jo-jo oraz negatywnych skutków różnego rodzaju diet odchudzających.

Super CitriMax jest ekstraktem naturalnych kompo­nentów, uczestniczących w regulacji wymiany lipi­dowej i węglowodanowej. Zawiera wyciąg z gurmar (gymnena sylvestre), z garcynii kambodżańskiej (ga­cenia cambogia), krzew herbaciany, polinikotynian chromu.

Ziele gurmar blokuje wchłanianie cukru do przewodu pokarmowego (żołądka i jelit), zapewniając efektyw­ne wykorzystanie glukozy. Wykazuje działanie wspo­magające w procesie regeneracji produkujących insu­linę tkanek trzustki. Przyczynia się do obniżenia poziomu cukru i lipidów we krwi, powodując wzrost poziomu insuliny.

Pędy garcynii kambodżańskiej zawierają znaczne ilo­ści kwasu hydroksycytrynowego, który redukuje pro­dukcję kwasów tłuszczowych i cholesterolu w organi­zmie, wpływając skutecznie na obniżenie łaknienia, i tym samym na zmniejszenie masy ciała. Zbawienne działanie kwasu hydroksycytrynowego opiera się na jego możliwościach wchodzenia w związki z aktyw­nym enzymem ATF, co w efekcie powoduje spowol­nienie syntezy kwasów tłuszczowych.

Polinikotynian chromu uczestniczy w wymianie wę­glowodanów i zapewnia transport glukozy z krwi do tkanek, umożliwiając produkcję energii lub jej maga­zynowanie. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu na cukry i węglowodany zwiększa się wydalanie chromu z organizmu. Należy pamiętać, że niedobór chromu sprzyja powstawaniu trudnego do opanowania ape­tytu na słodycze.

Zestaw aminokwasów w produkcie BioShape zasad­niczo różni się od stosowanych w podobnych prepa­ratach tego typu. Jest 4-5 razy bardziej efektywny od białka występującego w pszenicy, soi, czy kazeinie. Stosowanie BioShape wpływa nie tylko na zmniej­szenie masy ciała, ale również poprawia elastyczność i sprężystość mięśni, a także stan skóry. Ten biologicz­nie aktywny preparat dietetyczny reguluje apetyt i pomaga zwalczać cellulit. BioShape jest preparatem niskokalorycznym, dzięki czemu nie ma potrzeby wy­kluczania z diety ulubionych produktów.

W połączeniu z odpowiednią, regularną gimnastyką i racjonalnym żywieniem można:
stracić zbędne kilogramy;
kontrolować własny apetyt;
zmniejszyć chęć na slodycze;
zwiększyć przypływ energii i odporność organizmu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: zestaw Super CitriMax (ekstrakty pędów garcynii kambodżańskiej i liści gurmar, polinikotynian chromu), mieszanka aminokwasów: L-izoleucyny, L-lizyny, L-fenyloalaniny, L-glutaminy, L-leucyny, L-metioniny, L-treoniny, L-argininy, L-waliny, L-histydyny, L-5- hydroksytryptofanu, witamina C oraz substancje pomocnicze.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek