eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Protivity

Protivity

Białka uczestniczą w procesie przemiany materii, są źródłem energii i elementem struktury wszystkich tkanek. Obniżenie dziennej normy zużycia białka prowadzi do zmniejszenia masy mięśniowej i zachwiania większości życiowych funkcji ustrojowych organizmu. Podstawowym źródłem białka są produkty żywno­ściowe. Nawet jednak regularnie stosowana dieta wysokobiałkowa nie zawsze we właściwy sposób zaspokaja zapotrzebowanie organizmu. Ważna jest bowiem nie tylko ilość, ale i skład jakościowy białka.

Protivity jest zrównoważonym zestawem 11 aminokwasów. Protivity zawiera „matrycę aminokwasów”, która zostaje przyswojona przez organizm w ciągu 25 minut.

L-izoleucyna i L-walina biorą udział w syntezie hemoglobiny oraz w procesie regulacji poziomu cukru we krwi. Obydwa te aminokwasy są niezwykle istotne dla osób aktywnych fizycznie, często wykonującym czynności związane z dużym wysiłkiem fizycznym. Stabilizują procesy energetyczne, zachodzące w organizmie i zwiększają jego wytrzymałość.

L-lizyna wchodzi w skład wszystkich białek pochodzenia zwierzęcego. Wspomaga zachowanie równowagi azotowej, uczestniczy w formowaniu kości (struktury kostnej oraz w procesie przyswajania wapnia. Wchodzi w skład enzymów, antyciał i hormonów. Jest skuteczna przy odbudowie tkanek, uszkodzonych w wyniku urazów.

L-fenyloalanina bierze udział w procesach przekazywania impulsów nerwowych, wpływa na nastrój. Pomaga zachować rześkość i jasność umysłu, działa antydepresyjnie, pomaga w uporaniu się z syndromem chronicznego zmęczenia zaburzeniem koncentracji. Sprzyja wydzielaniu endorfin, pozytywnie wpływających na samopoczucie, polepsza pamięć.W wyniku syntezy wewnątrz organizmu z fenyloalaniny powstaje inny kwas tyrozyna, a z niej z kolei - adrenalina.

L-glutamina: w wyniku syntezy tego aminokwasu powstaje kwas glutaminowy oraz kwas gamma- aminomasłowy obydwa mają istotne znaczenie dla pracy mózgu. Stymuluje funkcje mózgu, przyspiesza procesy metaboliczne, zachodzące w mięśniach: zapobiega napięciu i uszkodzeniu mięśni po wyczerpującej pracy lub treningu, zwiększa stopień uwodnienia komórek mięśniowych i sprzyja ich wzrostowi i regeneracji.

L-leucyna o szczególnym znaczeniu dla odbudowy uszkodzonych w wyniku różnego rodzaju urazów kości, skóry i mięśni. Reguluje poziom cukru we krwi, pobudza syntezę hormonu wzrostu.

L-metionina wspomaga syntezę choliny, obniża ryzyko rozwoju otłuszczenia wątroby w wyniku różnego rodzaju patologii, zmniejsza poziom cholesterolu we krwi.

L-treonina: istotna dla zachowania prawidłowej struktury tkanki łącznej i skóry. Zapobiega odkładaniu tłuszczu w wątrobie. Pobudza produkcję antyciał. L-arginina bierze udział w procesie oczyszczania (detoksykacji) wątroby ze szkodliwych substancji. Wspomaga wytwarzanie insuliny oraz hormonu wzrostu, a także obniża poziom tłuszczu, zgromadzonego w organizmie. Jest niezbędna dla normalnej pracy układu odpornościowego.

L-histydyna bierze udział w procesie wzrostu i odbudowy tkanek. Niezbędna w kształtowaniu komórek krwi. Odgrywa ważną rolę w metabolizmie białek, w syntezie hemoglobiny, jest to jeden z najważniejszych regulatorów krzepliwości krwi.

L-tryptofan uczestniczy w syntezie niacyny i serotoniny, będących neuromediatorami mózgu. Wspólnie z lizyną stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu, obniża poziom cholesterolu, zmniejsza apetyt i polepsza jakość snu.

L-arginina sprzyja produkcji insuliny oraz zwiększeniu masy mięśniowej. Działając jak silny przeciwutleniacz, hamuje utlenianie się tłuszczów i pomaga utrzymać optymalne poziomy lipidów we krwi.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Białka to ważna część naszego pożywienia. Są niezbędne dla utrzymania dobrego zdrowia. Spożywając codziennie produkty białkowe, ważne jest, by białka w nich zawarte miały wysoką wartość odżywczą. Niewystarczająca ilość pełnowartościowego białka prowadzi do zaburzeń w procesach wymiany substancji w organizmie, trawieniu, sprzyja rozwojowi poważnych chorób.

Suplement PROTIVITY firmy Coral Club to idealne uzupełnienie Twojego Pożywienia!

W składzie produktu znajduje się unikalna mieszanka wysokiej jakości, najlepiej przyswajalnych przez organizm (99%) aminokwasów pochodzenia roślinnego, stosowanie których: jest konieczne jako źródło pełnowartościowego białka, pozwalającego polepszyć i przyspieszyć proces trawienia pożywienia bez dodatkowych strat energii, sprzyja powstawaniu nowych i efektywnej regeneracji uszkodzonych komórek, utylizuje niepoządany nadmiar tkanki tłuszczowej w mięśniach i zapewnia organizmowi większą siłę i wytrzymałość, co jest szczególnie wazne przed lub po każdej rozgrzewce, skraca czas regeneracji mięśni po nadmiernym wysiłku, dostarczając im potrzebne "paliwo" w celu produkcji maksymalnej ilości energii, stymuluje optymalną wymianę substancji i pracę układu trawiennego, jest idealnym, niskokalorycznym pożywieniem, które pozwala osiągnąć poządaną wagę.

PROTIVITY - jest unikalnym, zrównoważonym zestawem 11 aminokwasów, z których 9 jest niezastąpionych, a 2 - niezbędne. Stymuluje on syntezę białka i wzrost masy mięśniowej, wzmocnienie mięśni oraz tkanki łącznej.

Protivity jest zalecany jako suplement diety dla zawodowych sportowców, jak i dla tych, którzy chcą zwiększyć syntezę białka w organizmie, co powoduje zwiększenie trwałości i wytrzymałości mięśni, zmniejszenie czasu regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym, zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Przyczynia się on również do normalizacji produkcji hormonów, enzymów i czynników ochrony immunologicznej.

W odróżnieniu od białka mięsa, drobiu i ryb, których strawienie zajmuje nawet kilka godzin, Protivity, w postaci gotowych aminokwasów, jest całkowicie wchłaniany w ciągu 25 minut.

Protivity może być stosowany:
w celu zwiększenia masy mięśniowej;
dla wzmocnienia systemu immunologicznego;
dla wzrostu wytrzymałości;
w celu regeneracji uszkodzonych tkanek;
aby ułatwić proces trawienia;
aby pozbyć się niechcianego tłuszczu;
dla poprawy nastroju.

Białko jest podstawą budowy naszego organizmu. Enzymy trawienne białka w przewodzie pokarmowym rozkładane są do wolnych aminokwasów, które są wchłaniane do krwi i wykorzystywane przez różne komórki do syntezy białek specyficznych związków i innych substratów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania.

Ponadto, zapotrzebowanie na białko wyznaczone jest przez kilka czynników, takich jak: wiek, aktywność motoryczna, uwarunkowania fizjologiczne itp.

Na przykład zapotrzebowanie na białko u dzieci w okresie intensywnego wzrostu, osób zawodowo zaangażowanych w sport, kobiet w ciąży, pacjentów z ciężkimi chorobami, jest wyższy niż u przeciętnego mężczyzny w średnim wieku. Głównym źródłem białka jest żywność. Ale nawet regularne spożywanie białka nie zawsze odpowiednio zaspokaja potrzeby organizmu.

Zazwyczaj, naturalna żywność bogata w białko zawiera dużo tłuszczu. Stosowanie takich produktów w celu zwiększenia masy mięśniowej może wpływać na zdrowie z powodu nadwyżki nasyconych kwasów tłuszczowych pochodzenia zwierzęcego. W ten sposób znacznie zwiększa się obciążenie wątroby i nerek. Długoterminowe funkcjonalne obciążenie tych narządów może prowadzić do rozwoju poważnych chorób, takich jak otłuszczenia wątroby, cukrzycy, zapalenia nerek.

Najnowsze badania wykazały, że jest 9 niezbędnych aminokwasów. Jeden z nich - histydyna - zwiększa syntezę białek w organizmie. Z tego powodu, histydyna została dodana do nowego ulepszonego Protivity. Arginina i glutamina są również bardzo ważnymi aminokwasami. Należą one do grupy względnie niezbędnych aminokwasów. Intensywny wysiłek fizyczny, stres, choroby chroniczne, jak również wiek powyżej 50 lat sprzyja gwałtownemu spadkowi w syntezie argininy i glutaminy. Protivity wykorzystany w tych przypadkach sprzyja bardziej skutecznej normalizacji bilansu energetycznego i znacznemu wzrostowi masy mięśniowej w dosyć krótkim okres czasu.

Wszystkie jedenaście aminokwasów w Protivity są wchłaniane na 99%, w ciągu 25 minut po przyjęciu produktu.

Składniki: zestaw aminokwasów (L-izoleucyna, L-lizyna, L-fenyloalanina, L-arginina, L-glutamina, L-leuzyna, L-metionina, L-treonina, L-walina, L-histydyna, L-5-hydroksytryptofan, witamina C, substancje pomocnicze.

Zalecenia dotyczące stosowania:

Osoby z zaburzeniami zdrowia Produkt polecany zwłaszcza dla osób będących w silnym stresie, a także wegetarianom. Przyjmować 2 razy dziennie (5 tabletek przed śniadaniem i 5 przed obiadem).

Sportowcy Przyjmować 5-10 tabletek Protivity 20 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Stopniowo zwiększać obciążenie fizyczne, aby zwiększyć masę mięśni.

Początkujący sportowcy Przyjmować 5-10 tabletek Protivity 20 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Przyjmować wraz z niezbędną ilością białka (dawka ustalana przy uwzględnieniu masy ciała i wieku), witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy i enzymów. To pozwala organizmowi poradzić sobie z wysokim obciążeniem fizycznym.

Dla mężczyzn, Pomnóż wagę razy 0.9. Wynik to dzienne zapotrzebowanie organizmu na białko (g). Przykład: mężczyzna o wadze 68 kg wymaga 61g białka dziennie.

Dla kobiet Pomnóż wagę razy 0,8. Wynik to dzienne zapotrzebowanie organizmu na białko (g). Przykład: kobieta o wadze 68 kg wymaga 55 g białka dziennie. Podczas treningu, choroby lub stresu przyjmować od 5 tabletek na 20-30 minut przed śniadaniem, popijając 230-350 ml wody, i powtórzyć 5 tabletek przed obiadem, również popijając wodą.

Przed przyjęciem tego lub innego suplementu należy skonsultować się ze specjalistą.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek