eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Over 30

Over 30

Badania naukowe wykazały, że najpoważniejsze zmiany w organizmie zachodzą podczas procesu starzenia, ze względu na malejący poziom HGH (ludzkiego hormonu wzrostu), wydzielanego w przysadce mózgowej. Ludzki hormon wzrostu odgrywa kluczową rolę w rozwoju nie tylko dzieci, ale także dorosłych, i jest konieczny dla prawidłowej wymiany energii, metabolizmu tłuszczów i węglowodanów, utrzymania aktywności mózgu, odbudowy DNA i tkanek, wspiera siłę i wytrzymałość kości, poprawia elastyczność skóry i funkcje układu odpornościowego i nerwowego. Inny hormon, zwany GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu) jest niezbędny do uwalniania HGH.

Po osiągnięciu dojrzałości płciowej, poziom GHRH zaczyna spadać, co powoduje ograniczenie wydzielania HGH. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, takie jak zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej, łamliwość kości, zrogowacenie skóry, niższa wymiana energii, pogorszenie pamięci i koncentracji. Na szczęście, naukowcy odkryli specjalną formę aminokwasu glicyny, która zwiększa aktywność GHRH. Ten aminokwas w połączeniu z niektórymi ziołami, witaminami i minerałami stał się podstawą do stworzenia produktu o nazwie "Over 30", który spowalnia proces starzenia!

Over 30 pomaga:
utrzymać równowagę hormonów i normalne funkcjonowanie układu immunologicznego;
przywrócić skórze elastyczność oraz wytrzymałość tkanki kostnej;
poprawić samopoczucie psychiczne, fizyczne oraz funkcje seksualne;
stymulować ośrodki pamięci;
stymulować funkcje endokrynologiczne i ośrodkowego układu nerwowego;
wzmacniać wymianę energii;
utrzymać stabilny poziom cukru we krwi;
stymulować wzrost pożytecznych bakterii przewodu pokarmowego;
utrzymać napięcie naczyniowe.

Składniki produktu Over 30 błyskawicznie rozpuszczają się w wodzie. Jego 100% wchłanialność możliwa jest dzięki obecności nanoklasterów Flanagan'a.

Zastosowanie: odmierzyć 12 gramów proszku poprzez załączoną miarkę i wymieszać z wodą. Osoby w wieku od 30 do 45 lat powinny przyjmować jedną dawkę raz dziennie, a osoby w wieku powyżej 45 - dwa lub więcej razy dziennie. Najlepiej przyjmować go między posiłkami i (lub) w nocy. Jest to czas, kiedy HGH jest naturalnie produkowany w organizmie. Aby uzyskać najlepsze wyniki należy okresowo przerywać przyjmowanie suplementu na jeden dzień po okresie sześciu dni ciągłego przyjmowania. Na przykład, przyjmować produkt od poniedziałku do soboty, a przerwać w niedzielę.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek