eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Microhydrin

Microhydrin

W organizmie każdego z nas zachodzą reakcje utleniania. Jest to stan jak najbardziej naturalny. Bywa jednak, że, utlenianie jest szkodliwe, wtedy człowiek zaczyna czuć się źle. W przyrodzie niemal wszystkie procesy destrukcyjne są wynikiem utleniania. Rdzewiejący metal, czy gnijące liście w lesie to efekt przesycenia tlenem, tj. utlenienia.

Takie same reakcje zachodzą w organizmie człowieka wywołując m.in. wcześniejsze starzenie, „biorące się z niczego” dolegliwości, „więdnący” wygląd, zmarszczki na skórze. Wszystkie te procesy są wynikiem działania wolnych rodników, będących produktem niepełnej redukcji tlenu. Powstawanie wolnych rodników i biochemiczne procesy zachodzące przy ich aktywnym udziale, to jedna z podstawowych przyczyn starzenia się organizmu.

Uważa się, że nadmiar wolnych rodników prowadzi do rozwoju ponad 80 rodzajów zaburzeń zdrowia. Przyczyną tworzenia się wolnych rodników jest promieniowanie jonizujące, nadfioletowe (ultrafioletowe) elektromagnetyczne, niewłaściwa ekologia, stres, dym papierosowy, spożywanie produktów zawierających konserwanty oraz tłuszczów zwierzęcych.

W ludzkim organizmie istnieje określona ilość antyoksydantów lub inaczej antyutleniaczy. Jednak we współczesnym świecie i przy obecnych warunkach życia - zwłaszcza w dużych miastach i rejonach przemysłowych, gdzie występuje duże nasycenie powietrza gazami spalinowymi niezbędne jest zapewnienie dodatkowej ochrony przed wolnymi rodnikami. Dodatkowe antyoksydanty powinny być podawane do organizmu ze spożywanymi produktami, jako ich składnik, albo jako dodatkowe biologicznie aktywne suplementy.

Mikrohydryna jest silnym antyutleniaczem, który aktywnie pomaga zmniejszyć skutki niszczącego działaniem wolnych rodników w ludzkim organizmie. Po­prawia stan wody i płynów ustrojowych, zmniejszając ich napięcie powierzchniowe pH, a tym samym czyniąc je łatwiej przyswajalnymi przez tkanki i komórki organizmu.

Badania wykazały, że mikrohydryna jest w stanie neutralizować nawet jedne z najbardziej agresywnych wolnych rodników, jakimi są rodniki peroksylowe i hy­droksylowe.

Mikrohydryna jest uniwersalnym stymulatorem wytwarzania energii przez organizm. Dzięki jej zastosowaniu w komórkach optymalizuje się aktywny proces syntezy ATF źródła energii dla całego organizmu. Energia ta może być spożytkowana na odbudowę i wygojenie uszkodzonej tkanki, unormowanie procesu przemiany materii, na walkę z patogennymi mikroorganizmami oraz z przewlekłymi dolegliwościami.

Mikrohydryna składa się z całkowicie bezpiecznych, naturalnych składników.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu fabrycznym.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: Microhydrin (węglan potasu, cytrynian potasu, askorbinan magnezu, dwutlenek krzemu, siarczan magnezu, woda, wodorotlenek wapnia, mannitol, olej słonecznikowy, kwas cytrynowy), substancje uzupełniające.

Ten rewolucyjny produkt pomaga pozbyć się z ciała toksyn i wolnych rodników jak żadne inne suplementy żywieniowe świata! Jest to najsilniejszy przeciwutleniacz jaki był kiedykolwiek mierzony za pomocą miernika ORP (oxidation reduction potential - potencjał regenerująco - utleniający). Za każdym razem, gdy zażywasz kapsułkę Microhydrin® w Twoim organizmie zachodzą niesamowite procesy, które przyczyniają się do poprawy ogólnego stanu Twojego zdrowia.

Z Microhydrin® możesz:
Chronić swój organizm przed szkodami wyrządzonymi przez wolne rodniki
Odnowić wewnętrzne środowisko Twojego organizmu
Zwiększyć stopień nawodnienia Twoich komórek
Uzyskać mnóstwo energii z niekalorycznego produktu
Poprawić swoją komunikację międzykomórkową
Wchłaniać więcej tlenu i składników odżywczych
Zmniejszyć ból i zmęczenie po wysiłku

Działanie przeciwutleniające
Microhydrin okazał się być niezwykle silnym przeciwutleniaczem. Badania porównawcze wykazały, że Microhydrin chroni organizm przed szkodami wyrządzonymi przez wolne rodniki. Po okresie przyjmowania czterech kapsułek Microhydrin dziennie przez dwa tygodnie, u badanych zaobserwowano 43% wzrost w ochronie przed wolnymi rodnikami w porównaniu do grupy przyjmującej placebo. Dalsze badania wykazały, że Microhydrin ma zdolność neutralizowania rodników ponadtlenkowych oraz rodników hydroksylowych, najbardziej niebezpiecznych z wolnych rodników tlenu.

Wolne rodniki są to niestabilne toksyczne związki wytwarzane przy codziennych procesach metabolicznych. Mimo, że obecność tych związków jest normalna, złe nawyki żywieniowe, zanieczyszczenia środowiska, stres i inne czynniki doprowadziły do niebezpiecznego wzrostu liczby wolnych rodników tworzonych w naszych organizmach. Niezdrowa dieta, pełna przetworzonych produktów spożywczych o wysokiej zawartości tłuszczu lub cukru, toksyny w powietrzu, którym oddychamy oraz stresy dnia codziennego – wszystko to prowadzi do spotęgowania produkcji wolnych rodników.

Wolne rodniki, powstające przy utlenianiu, są związkami, które straciły elektron. Podróżują one po naszym ciele, kradnąc elektrony żywym tkankom. Normalne, zdrowe komórki zostają uszkodzone, ponieważ molekuły zmuszone są do oddania swoich elektronów wolnym rodnikom. Może to negatywnie wpływać na wewnątrzkomórkowe DNA i RNA, błony komórkowe i wiele innych ważnych cząsteczek w środowisku komórkowym. Szkody powodowane przez wolne rodniki są ściśle powiązane z rozwojem wielu chorób degeneracyjnych. Przyjmowanie przeciwutleniaczy odgrywa ważną rolę w wspieraniu układu oddechowego, serca oraz spowolnieniu procesu starzenia się organizmu.

Każda kapsułka produktu Microhydrin zawiera 250 mg nanokoloidalnego mineralnego krzemianu (związku krzemu i anionów wodoru, które zawierają luźno powiązane dodatkowe elektrony). Dodatkowe elektrony są swobodnie oddawane do neutralizacji wolnych rodników, powodując ich unieszkodliwienie.. Microhydrin jest wyjątkowy, ponieważ wodór, będąc najmniejszym elementem, może dostarczyć bilionów takich elektronów w każdej kapsułce.

Twoje wewnętrzne środowisko biologiczne

Z odpowiednim środowiskiem biologiczną, twój organizm może wykorzystywać swoje niesamowite możliwości, aby się odnowić. Jednym z elementów zdrowej wewnętrznego środowiska biologicznego jest równowaga pH. Badania uniwersyteckie potwierdzają, że u różnych pacjentów, po okresie 18 dni suplementacji po cztery kapsułki Microhydrin dziennie, zarówno pH śliny jak i pH moczu wyraźnie wzrasta.

Nawodnienie komórek
Przeprowadzono badania porównawcze z grupą kontrolną przyjmującą placebo (ośmiu pacjentów przyjmowało cztery kapsułki Microhydrin dziennie przez dwa tygodnie, a następnie wyniki porównano z wynikami grupy przyjmującej cztery kapsułki placebo dziennie przez dwa tygodnie). Wyniki tego badania ewidentnie wskazały na to, że podczas suplementacji Microhydrin’em zarówno nawodnienie wewnątrzkomórkowe, jak i międzykomórkowe uległo poprawie. Płyn międzykomórkowy jest to ciecz,, w której pływają komórki, a płyn wewnątrzkomórkowy to ten, którym komórki są wypełnione. Obydwa płyny są wyjątkowo ważne w procesie integralności komórek.

Produkcja energii

Wszyscy wiemy, że nasz organizm potrzebuje odpowiedniego dopływu tlenu do przeżycia, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ważną rolę dla naszego zdrowia odgrywa w wodór. Tlen spala wodór, produkując energię służące jako paliwo dla każdego żywego układu. Wodór i tlen łączą się by stworzyć ATP, cząsteczki energii, które dają życie każdej komórce ciała. Produkcja ATP jest zależna od produkcji NADH.

Badania wykazały, że Microhydrin może zmniejszyć NAD +, produkując NADH. NADH niesie wodór do mitochondrium komórki do wykorzystania w łańcuchu transportu elektronów. Reakcje, które odbywają się w tym miejscu, ostatecznie prowadzą do wytworzenia wody i ATP. Dlatego też sportowcy i inni klienci zgłaszali zauważalny wzrost energii podczas przyjmowania suplementu Microhydrin.

Komunikacja międzykomórkowa
Miliardy komórek naszego ciała musi komunikować się ze sobą w celu utrzymania się przy życiu. Ten skomplikowany system komunikacji odbywa się za pomocą elektronów. Elektrony nie mogą poruszać się w organizmie bez wodoru (Albert Szent-Gyorgyi). Microhydrin zapewnia bogate dostawy ujemnie naładowanych jonów wodoru, co daje twojemu organizmowi elektrony, których potrzebuje, by utrzymać komunikację na poziomie komórkowym.

Wchłanianie składników pokarmowych
Jedna kapsułka Microhydrin w szklance wody zmniejsza napięcie powierzchniowe wody z 73 din na 45 din. Daje to zwykłej wodzie takie samo napięcie powierzchniowe, jakie ma normalny, zdrowy płyn międzykomórkowy. Jest to bardzo ważne, ponieważ kiedy właściwości wody, którą pijemy, stają się takie same jak płynu międzykomórkowego, zdolność organizmu do absorbowania substancji odżywczych znacznie wzrasta. Twoje komórki bezustannie pobierają składniki odżywcze do zużycia oraz wydalają toksyny do eliminacji. Właściwe napięcie powierzchniowe w ogromnym stopniu poprawia efektywność tych reakcji komórkowych. Rezultaty badań wskazują także na to, że Microhydrin może odgrywać istotną rolę w zwiększaniu absorbcji tlenu na poziomie komórkowym. Zanotowano przypadki alpinistów, którzy przyjmując Microhydrin osiągali rekordowe wysokości bez użycia dodatkowego tlenu.

Zmniejszenie stężenia kwasu mlekowego
Badania kliniczne, opisane jesienią 2001 w wydaniu The Journal of Medicinal Food, wykazały spadek ilości kwasu mlekowego o 50% u sportowców przyjmujących Microhydrin podczas intensywnego treningu. Kwas mlekowy jest naturalnym związkiem wytwarzanym w mięśniach podczas wysiłku fizycznego. Zbyt wysoki poziom kwasu mlekowego może powodować bolesne skurcze mięśni, ból mięśni następnego dnia, a także może wydłużać czas odzysku formy między treningami. Przyjmowanie suplementu Microhydrin jest korzystne dla każdego, kto ćwiczy lub trenuje sporty wyczynowe‚ ponieważ dostarcza energię do komórek i zmniejsza stężenie kwasu mlekowego.

Bezpieczeństwo
Microhydrin składa się z bezpiecznych, naturalnych składników mineralnych. Po zażyciu, Microhydrin uwalnia negatywnie naładowane jony wodoru, obecne także w świeżych, ekologicznych owocach i warzywach, aby zaopatrzyć organizm w życiową energię, której nie dostarczają nam nowoczesne diety. Nasz organizm potrzebuje tych elektronów, aby właściwie funkcjonować na poziomie komórkowym oraz dla utrzymania zdrowego wewnętrznego biologicznego środowiska.

Testy na toksyczność doustnych preparatów przeprowadzone przez niezależne laboratorium wykazały bezpieczeństwo przyjmowania aż do 5 gm Microhydrin / kg masy ciała. Jest to znacznie więcej niż zalecana dawka, co wskazuje na to, że Microhydrin jest niezwykle bezpiecznym suplementem. Jeśli zauważysz jakiekolwiek niepożądane efekty uboczne, powinieneś zaprzestać używania produktu. Jeśli masz jakiekolwiek istniejące przeciwskazania zdrowotne lub przyjmujesz jakiekolwiek leki na receptę, powinieneś skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego suplementu.

"Microhydrin, jeden z najsilniejszych dawców elektronów według wymiernych wartości potencjału regenerująco utleniającego."

"Przez 20 lat prowadziłem badania dotyczące przeciwutleniaczy. Po porównaniu nowego Microhydrin firmy RBC, do krzemionki, wolę nowy Microhydrin® RBC. Jednakże, w celu zwalczania różnych wolnych rodników, potrzebujesz różnych antyoksydantów, podobnie jak w Microhydrin ® Plus. Kiedy te przeciwutleniacze tracą elektrony na rzecz wolnych rodników, niektóre są doładowywane z nowych elektronów z Microhydrin®. To jest jak źródło zasilania wysokiego napięcia. Na własny użytek, każdego dnia przyjmuję dwie kapsułki Microhydrin ® i dwie Microhydrin ® Plus ". - Dennis Higgins, MD

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek