eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Golden Max

Golden Max

Złoto koloidalne może być stosowane w następujących przypadkach:

stan depresji (strach, rozpacz, skrajne wyczerpanie, próby samobójcze, itp.);

zaburzenia krążenia;
przeziębienia;
zaburzenia trawienia;
uzależnienie od alkoholu;
owrzodzenie skóry;
zapalenie stawów;
oparzenia.

Ponadto, złoto koloidalne przyczynia się do regeneracji komórek.

Co to jest Golden Max?

Golden Max to złoto koloidalne. Składa się z mikrocząsteczek złota i wody demineralizowanej. Cząsteczki złota są takiej samej wielkości i znajdują się w wodzie w postaci zawiesiny. Golden Max nie ma smaku i nie jest toksyczny.

Co to jest złoto koloidalne?
Złoto od dawna wykorzystywane jest do celów zdrowotnych. W odróżnieniu od srebra koloidalnego, złoto kolidalne nie ma właściwości bakteriobójczych, ale stabilizuje stan układu nerwowego, przyczynia się do normalnej aktywności psychicznej, przywraca wewnętrzną harmonię u ludzi o wrażliwej psychice.

Stwierdzono pozytywny wpływ złota koloidalnego na przywracanie prawidłowych funkcji układu krążenia, a co za tym idzie, funkcji układu sercowo-naczyniowego.

Złoto koloidalne pozytywnie działa przy przeziębieniu, stanie gorączkowym lub mocnym poceniu się podczas snu. Udowodniono, że złoto koloidalne pomaga zwalczyć uzależnienie od alkoholu i zmniejsza pragnienie wypicia alkoholu.

W połączeniu ze srebrem koloidalnym, Golden Max zwiększa odporność organizmu.

W niektórych przypadkach użycie złota koloidalnego zahamowało wzrost komórek nowotworowych, co przedłużyło życie pacjentów z rakiem. Badania w tej dziedzinie są w toku.

Historia złota koloidalnego

Złoto koloidalne było znane już w XVII w. Przyjmuje się, że złoto koloidalne zaczęto stosować do celów medycznych już w starożytnym Egipcie. Po raz pierwszy złoto koloidalne w czystej postaci zostało przygotowane przez wybitnego angielskiego chemika M. Faradaya. Pierwsze udokumentowane użycie złota sięga 1890 roku, kiedy dr Robert Koch odkrył, że prątek gruźlicy w obecności złota koloidalnego wycofuje się. Od końca XIX w. złoto koloidalne jest stosowane w Stanach Zjednoczonych jako główne narzędzie do walki z nadużywaniem alkoholu, a także w leczeniu zapalenia stawów, owrzodzenia skóry, oparzeń i innych chorób.

Do użytku zewnętrznego wykorzystywane w celu usmierzania bólu, przyspiesza gojenie ran i innych uszkodzeń skóry. Dla podwójnego efektu może być stosowany wraz ze srebrem koloidalnym.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek