eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Yummies

Yummies

Witaminy i minerały - to podstawa zdrowia, baza dla prawidłowej przemiany materii, dlatego ważne jest, aby dostarczać je na czas i w odpowiedniej ilości. Współczesny sposób odżywiania dzieci, stan ekolo­giczny i niewystarczające przebywanie na świeżym powietrzu przyczyniają się do powstawania hipowitaminozy.

Smaczne witaminy dla dzieci o aromacie wiśniowym lub owoców tropikalnych zapewniają dostarczenie or­ganizmowi dziecka niezbędnych witamin i minerałów odpowiednio do jego wieku i potrzeb rozwijającego się organizmu. Witaminy są potrzebne stale, o każdej porze roku, do pełnego fizycznego i umysłowego roz­woju dzieci.

Działanie składników czynnych

Witaminy A i D - zapewniają wzrastanie i rozwój dziecka, przyczyniają się do poprawy ostrości widzenia i odporności organizmu na wszelkie infekcje, wspierają regulację wymiany fosforowo-wapniowej, poprawiają przyswajalność wapnia i jego transport do różnych narządów, zapo­biegają krzywicy.

Witaminy grupy B mają dobroczynny wpływ na układ nerwowy, sercowo-naczyniowy i moczowy, podnoszą wy­dolność fizyczną i poprawiają pamięć.

Witamina E - wspiera antyoksydacyjną ochronę or­ganizmu, normalną krzepliwość krwi i gojenie uszko­dzonych tkanek, utrzymuje w dobrym stanie układ nerwowy i mięśniowy, sprzyja przyswajaniu rozpusz­czalnych w tłuszczach witamin (np. witaminy A).

Wapń jest potrzebny do budowy kości i mineralizacji zębów, wzmacnia mięśnie, bierze udział w utwardza­niu tkanki chrzęstnej, zapewnia normalną krzepliwość krwi. Niedobór wapnia w organizmie powoduje roz­wój osteoporozy i krzywicy.

Potas bierze udział w wzmocnieniu wytrzymałości mięśnia sercowego, reguluje skurcze mięśniowe i przekazywanie impul­sów nerwowych, podtrzymuje równowagę wodno- elektrolitową.

Żelazo odgrywa ważną rolę w procesie oddychania komórkowego, napełnia komórki organizmu tlenem, podnosi poziom energii życiowej i zapewnia ochronę immunologiczną, przeciwdziała rozwojowi anemii.

Jod reguluje pracę tarczycy i przysadki mózgowej, stanowi składnik strukturalny hormonów tarczycy - tyroksyny T4, trójjodotyroniny T5, podnoszących syn­tezę ATP. Niedobór jodu u dzieci powoduje zaburzenia wyższych czynności nerwowych, rozwój kretynizmu i zaburzenia wynikające z niedoboru jodu.

Yummies - niezbędny suplement w codziennym odżywianiu dziecka:
poprawia aktywność fizyczną i umysłową;
potrzebny przy stosowaniu diet leczniczych;
przy utracie witamin i minerałów w przypadkach odwodnienia (wymioty, biegunka, zwiększona potliwość).

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Yummies - zestaw witamin i minerałów do ssania.

Witaminy i minerały są potrzebne dla prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych, jak również dla wzrostu i regeneracji tkanek, przez co chronią dzieci przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Niedobór witamin powoduje niższą aktywność dziecka, szybkie męczenie oraz częste urazy. Zaopatrzenie dzieci w niezbędne im witaminy i minerały nie jest łatwe, ponieważ nawet zdrowa zywność traci przydatne witaminy i minerały podczas gotowania.

W celu zapewnienia pełnego fizycznego i psychicznego rozwoju dzieci, pediatrzy zalecają przyjmowanie zestawu Yummies. Ponieważ różne witaminy wspierają różne funkcje organizmu, wymaga to dobrze zbilansowanego zastawu witamin i składników mineralnych, które mogą zapewnić harmonijny rozwój ciała dziecka.

Specjalne multiwitaminy dla dzieci różnią się od witamin dla dorosłych składem i dawkowaniem.

Składniki: witamina A, witamina D3, witamina E, witamina C, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, kwas pantotenowy,niacyna, cholina, wapń (fosforat), magnez (tlenek), żelazo (fumaran), mangan (glukonat), miedź (karbonit), jod (jodek potasu), fosforan potasu, inozytol, substancje uzupełniające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek