eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

White Oak Bark

White Oak Bark

Produkt White Oak Bark okazuje się pomocny przy:

uszkodzeniach błon śluzowych układu pokarmowego;
chorobach układu pokarmowego;
żylakach odbytu;
biegunce.

Amerykański biały lub dąb błotny rośnie na terenach podmokłych w dolinach Missisipi, gdzie razem z bar­dziej rozpowszechnionym dębem czerwonym i drze­wami iglastymi tworzy lasy mieszane. Drewno dębu białego jest bardziej twarde niż dębu czerwonego, a jego żołądzie są jadalne. Po ugotowaniu stanowi­ły dodatek do posiłku Indian Ameryki Środkowej, jak i pierwszych osadników, zwłaszcza w przypadku pojawienia się różnych niedyspozycji żołądkowo- jelitowych. Młodą korę białego dębu sukcesywnie stosuje się jako suplement diety w skazie krwotocznej (w tym żołądkowej i jelitowej), żylakach odbytu, wszelkich stanach za­palnych układu pokarmowego i nieprzyjemnym za­pachu z ust.

Działanie substancji czynnych

Kora białego dębu zawiera 10-20% substancji gar­bujących związków pirogalowych, flawonoidy, białka, kwercetynę, kwetcytol, lewulinę, pektyny, krochmal. Ściągające działanie substancji garbnikowych (ta­nina, makluryna) polega na tworzeniu na błonach śluzowych filmu, zapobiegającego dalszemu rozprzestrzenianiu się stanów zapalnych. Dzięki właściwościom ściągającym kora białego dębu to doskonały środek przeciwbiegunkowy.

Kwercetyna wchodzi w skład witamin grupy P, która razem z kwasem askorbinowym bierze udział w pro­cesach utleniania-redukcji. Posiada działanie przeciwutleniające, przeciwobrzękowe, stabilizuje błonę komórkową, zmniejsza przepusz­czalność naczyń włosowatych.

Węglan wapnia wykazuje działanie zobojętniające, neutralizujące zbędny kwas solny w żołądku, posiada ochronne działanie na śluzówkę żołądka, szybko i sku­tecznie pozwala pozbyć się zgagi i bólu w nadbrzuszu wywołanego przez podwyższoną kwasotę.

Substancje garbnikowe mają niszczycielski wpływ na czynniki chorobotwórcze, dlatego White Oak Bark jest skutecznie stosowane w chorobach zakaźnych.

Suplement ma działanie bakteriobójcze, antyseptyczne, ściągające, hamuje mikrokrwawienia. Wyciągi z kory dębu znajdują zastosowanie w zapaleniach jamy ustnej, gardła, oparzeniach I i II stopnia, owrzodzeniach żylakowych, zapaleniach skóry, żylakach odbytu, ponadto w upławach, świądzie sromu i w niektórych dermatozach.

White Oak Bark pomaga w profilaktyce:
krwotoków żołądka;
zapalenia żołądka;
chronicznej biegunki;
hemoroidów;
wrzodów żołądka;
krwiomoczu;
częstego parcia na oddawanie moczu.

Oprócz tego suplement ten może być skutecznie stosowany w krwawieniach, stanach zapalnych jamy ustnej, nieświeżym oddechu, bólach gardła, zapaleniu błony śluzowej gardła i krtani, w celu wzmocnienia dziąseł, a także w różnych stopniach oparzeń, ran, cięć i zapaleniu skóry.

W przypadku zaburzeń miesiączkowania i zespołu przedmiesiączkowego, w menopauzie warto połączyć przyjmowanie White Oak Bark z innymi suplementami: Viatamin E z nanoklasterami, Combination nr 4 i Microhydrin. W przypadku choroby zakaźnej przenoszonej drogą płciową w uzupełnieniu do wyżej wymienionych produktów konieczne jest przyjmowanie Pau D'Arco.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: kora białego dębu (Quercus alba), wapń (węglan), substancje uzupełniające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek