eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Vitamin E

Vitamin E

Stosowanie produktu Vitamin E jest wskazane:

w profilaktyce miażdżycy i chorób sercowo- naczyniowych;
w podtrzymywaniu funkcji gruczołów płciowych;
dla wzmocnienia układu odpornościowego;
w profilaktyce zmian zwyrodnieniowych w stawach i aparacie ruchowym.
dla poprawy stanu skóry.

Suplement diety Witamina E stosuje się w celu zapobiegania niedoborom witaminy E w organizmie.

Działanie związków czynnych

Jako antyoksydant, witamina E wspomaga organizm w zabezpieczaniu przed uszkodzeniem komórek, opóźnia utlenia­nie lipidów (tłuszczów) i powstawanie wolnych rodni­ków oraz chroni inne witaminy rozpuszczalne w tłusz­czach, od uszkodzenia przez tlen, sprzyja ich lepszej przyswajalności.

Główna rola tej witaminy polega na zapobieganiu nadmiernemu utlenianiu, sprzyjając jednocześnie od­dychaniu tkanek i zwiększeniu wytrzymałości. Dlate­go sportowcy i osoby prowadzące aktywny styl życia powinny zatroszczyć się o uzupełnienie jej zapasów w organizmie.

Witamina E zapobiega niszczeniu erytrocytów, pod­wyższeniu przepuszczalności i kruchości naczyń wło­sowatych, zmniejsza krzepliwość krwi i zapobiega powstawaniu zakrzepów żylnych, bierze udział w bio­syntezie białka i hemoglobiny, podziale komórkowym, rozwoju łożyska, powstawaniu hormonu gonadotropiny, który odpowiada za kształtowanie się hormonów płciowych, a co za tym idzie, plemników i komórek jajowych. W ten sposób bierze ona udział w czynno­ściach najważniejszych gruczołów wydzielania we­wnętrznego (podwzgórza, tarczycy, nadnerczy), nor­malizuje funkcje rozrodcze, hamuje rozwój miażdżycy, zmian zwyrodnieniowych i dystroficznych w mięśniu sercowym i mięśniach szkieletowych, poprawia odży­wianie i reguluje skurcze mięśnia sercowego. Odgrywa ważną rolę w przemianie selenu, który jako antyutleniacz, zabezpiecza ochronę błon ko­mórkowych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Witamina E nosi miano „witaminy młodości”, ponie­waż opóźnia procesy starzenia, hamuje pojawienie się plam starczych, jest niezbędna w procesie powstawa­nia włókien kolagenowych i elastylowych substancji międzykomórkowej, odbudowuje naskórek, reguluje poziom uwodnienia wierzchniej warstwy skóry, chro­ni ją przed wysuszeniem.

Vitamin E – życiowo ważna witamina E, która wpływa na pracę całego organizmu, a szczególnie na rozwój i pracę układu endokrynologicznego i płciowego.

Jest naturalnym przeciwutleniaczem, który chroni organizm przed wolnymi rodnikami.

Ponadto Vitamin E:
stabilizuje ciśnienie,
pozytywnie wpływa na skórę,
wzmacnia płuca, serce i układ nerwowy, ściany naczyń krwionośnych (zwłaszcza włosowatych),
posiada właściwości antybakteryjne, chroni przed niektórymi typami nowotworów,
wzmacnia mięśnie,
polepsza wzrok,
stymuluje regenerację skóry,
wątroby,
normalizuje tło hormonalne,
posiada właściwości odmładzające.

Vitamin E zapobiega zakwaszeniu organizmu nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, wpływa na funkcje płciowe, na pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego, stymuluje pracę mięśni, bierze udział w wymianie białek i węglowodanów, sprzyja przyswajaniu tłuszczów oraz witaminy A i D.

Zapotrzebowanie organizmu na witaminę E wzrasta w przypadkach zakłócenia jej przyswajalności: w chorobach wątroby (zapalenie wątroby, marskość wątroby), trzustki, jelit. Dlatego przyjmowanie Vitamin E należy koniecznie łączyć z Omega 3/60 i Shark Liver Oil (olej z wątroby rekina).

Przyjmowanie profilaktycznie dziennej dawki witaminy E sprzyja zapobieganiu miażdżycy, dystrofii mięśni, chorobom skóry i wątroby, przewlekłym zaburzeniom układu oddechowego; obniża ryzyko rozwoju chorób onkologicznych, wzmacnia ścianki naczyń, sprzyja podtrzymaniu ciąży i stabilizuje cykl miesiączkowy, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, wzmacnia ściany naczyń obwodowych.

Pierwszymi oznakami niedoboru witaminy E są osłabienie wzroku, ogólne osłabienie, dolegliwości związane z układem trawiennym, bezpłodność, choroby serca, drażliwość, roztargnienie, zmiany pigmentacyjne na skórze.

W razie wystąpienia któregoś z powyższych objawów dzienną dawkę należy zwiększyć 3-5 razy. Przyjmować nie krócej niż 2 miesiące!!!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: Witamina E (d-alfa tokoferol, bursztynian d-alfa tokoferolu, octan d-alfa tokoferolu), substancje uzupełniające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek