eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Spirulina Tablets

Spirulina Tablets

Spirulina to jednocześnie bakteria i roślina, posiada­jąca zdolność do fotosyntezy. Jej niebiesko-zielone pigmenty przy udziale energii słonecznej przetwa­rzają dwutlenek węgla i wodę w złożone substancje organiczne. Taki proces syntezy czyni spirulinę eko­logicznym, prostym i jednocześnie nadzwyczaj sku­tecznym produktem odżywczym, który w skoncen­trowanej formie zawiera zestaw cennych substancji rzadko spotykanych w pożywieniu pochodzenia roślinnego.

Spirulina w tabletkach to znakomity produkt dla osób, które chcą poprawić samopoczucie, utrzymać wagę, oczyścić organizm i zwiększyć siły witalne.

Działanie substancji czynnych

Ściany spiruliny składają się z „miękkich” mukopolisacharydów, dlatego organizm człowieka lekko je trawi i przyswaja pełnowartościowe białko tego mikroskopijnego glonu (ponad 60%), zawierające wszystkie niezbędne dla człowieka aminokwasy, w tym również 8 zasadniczych (egzogennych) ami­nokwasów. W porównaniu z produktami pochodze­nia zwierzęcego które zawierają dużą ilość tłusz­czów, w spirulinie znajduje się zaledwie 5-6% tłusz­czu, składającego się głównie z wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, bardzo cennych dla naszego organizmu. Wśród nich znajdują się kwas linolowy i gamma-linolenowy, z których ten ostatni można odnaleźć w przyrodzie także tylko w mleku matki. Oprócz tego, spirulina jest najbogatszym ze znanych źródeł witamin A, B12, E i F. W 10 g spiruliny zawar­te są aż trzy (!) dzienne dawki witaminy B12. Deficyt cyjanokobalaminy (witaminy B12) obserwowany jest u osób powyżej pięćdziesiątego roku życia, wegeta­rianów, kobiet w ciąży, palaczy oraz osób, cierpią­cych na choroby układu pokarmowego. Niedobór tej witaminy powoduje osłabienie, nasilone zmęczenie, obniżenie zdolności do pracy, pogorszenie pamięci, zaburzenia cyklu menstruacyjnego.

W spirulinie można również znaleźć wiele substancji mineralnych oraz mikroelementów. Na uwagę za­sługuje wysoka zawartość antyoksydantów, wzmac­niających układ odpornościowy, takich jak beta-ka­roten, selen i german. Spirulina zawiera 5-krotnie więcej żelaza, niż drożdże piwne lub koper. Stosowanie spiruliny przez miesiąc zwiększa witalność, sprzyja popra­wie procesów metabolicznych, zwiększeniu niespe­cyficznej zdolności przystosowawczej organizmu, ma działanie odtruwające.

Stosowanie produktu Spirulina w tabletkach jest skuteczne i działa profilaktycznie w przypadku:

niedoboru witamin i minerałów;
nadwagi;
dolegliwości układu pokarmowego.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Spirulina - alga bogata w wysokiej jakości składniki pokarmowe, zwłaszcza białka (65-72%) i beta-karoten. Spirulina zawiera ważne pigmenty roślinne, w tym chlorofil, witaminy z grupy B, żelazo, magnez, selen, grupę rzadkich minerałów, enzymów oraz kwas linolenowy. Spirulina jest jednym z głównych źródeł witaminy B12.

Spirulina uprawiana jest ekologicznie z zastosowaniem specjalnie opracowanych technologii i przetwarzana zgodnie z wysokimi standardami jakości.

Składniki: Spirulina.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek