eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Spirulina Capsules

Spirulina Capsules

Produkt Spirulina Capsules jest skuteczny w profi laktyce:

niedoboru witamin, białek i minerałów;
immunopatii;
zaparć i dysbakteriozy;
astenii po przebytych chorobach.

Spirulinę dodaje się do pożywienia w ponad 70 krajach świata; według opinii Światowej Organizacji Zdrowia, to jeden z podstawowych profilaktycznych składników odżywczych XXI wieku. Ten glon, posiada­jący fantastyczne właściwości odżywcze, dobroczyn­nie wpływa na zdrowie, uzupełnia niedobór witamin i minerałów wspomaga regulację ciśnienia tętniczego krwi, wyrównuje poziom cukru oraz przemianę białkową, węglowodanową i tłuszczową, wyprowadza z organizmu radionuklidy. Produkt Spirulina Capsules powstał z myślą o tym, aby te wszystkie możliwości udostępnić każdemu.

Działanie substancji aktywnych
Kompleks wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, zawartych w spirulinie odgrywa ważną rolę w regulo­waniu wewnątrzkomórkowych procesów zachodzą­cych w organizmie, wspomaga prawidłową stymulację pracy serca. Spirulina wskazana jest również dla osób mających problemy z trawieniem pokarmowym, zwłaszcza dla osób starszych, ze skłonnościami do zaparć. Zażywanie spiruliny przez osoby w star­szym wieku w dawce 2 g na dobę znacznie zmniejsza ogólny poziom cholesterolu we krwi oraz zmniejsza nefrotoksyczność, powstającą pod wpływem działa­nia lekarstw i metali ciężkich.

Osoby cierpiące na brak apetytu po zabiegach ope­racyjnych lub spowodowany innymi przyczynami, mogą stosować spirulinę w charakterze skoncentro­wanego źródła białka i witamin. Przy wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, zaburzeniach trawiennych albo nietolerancji określonych produktów, z pomocą spiruliny można szybko uzupełnić niezbędne sub­stancje odżywcze w postaci skoncentrowanej, bez obciążania przewodu pokarmowego.

Spirulina będąca magazynem jodu, białek i witamin, uczestniczy w unormowaniu zaburzeń przemiany materii, związanych z niewydolnością tarczycy, a tak­że zaburzeń metabolizmu, spowodowanych niedobo­rem witamin, białek i minerałów w organizmie.

Spirulina poprawia pamięć i wzmocnia układ nerwowy, zawiera nanoklastery, jak również istotne witaminy B12, B1, B2, A i E.

Produkt ten jest zalecany w przypadku całkowitego zmniejszenia odporności, a także osobom podatnym na choroby układu krążenia, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, osobom starszym oraz palącym papierosy.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: spirulina, substancje uzupełniające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek