eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Silver Max

Silver Max

Silver Max znacznie redukuje ryzyko zapadalności na choroby infekcyjne i osiąga pozytywne wyniki w:

dolegliwościach dróg oddechowych;
dolegliwościach skórnych;
dolegliwościach układu pokarmowego, zatruciach pokarmowych;
w oparzeniach.

Silver Max to suplement diety wytworzony na bazie srebra koloidalne­go, silnego naturalnego przeciwutleniacza. Srebro koloidalne zawarte w koncentracji 10 ppm oddziałuje na bakterie chorobotwórcze, ulega szybkiemu wydaleniu z organizmu, nie przyczy­nia się do pigmentacji powłok skórnych. Technologia produkcji roztworu koloidalnego powoduje całkowite rozpuszczenie cząsteczek srebra w wodzie i zapewnia wysoką jakość produktu.

Działanie substancji aktywnych

Srebro koloidalne wywiera wpływ na ponad 350 rodzajów szkodliwych mikroorganizmów nie wykazując przy tym toksycznego wpływu na organizm. Wnikając do zakażonej komórki jony sre­bra blokują dostęp substancji odżywczych do wirusa, skazując chorą komórkę na śmierć. Srebro nie wyrzą­dza szkody zdrowym komórkom, niszcząc patogenne bakterie pozostaje bezpieczny dla własnej pożytecz­nej mikroflory organizmu.

Srebro dostając się do ropnej rany, łączy się z białkami tkanko­wymi i tworzy warstwę ochronną, otaczając zakończenia nerwowe i zapobiega podrażnieniom. Pod wpływem srebra rana szybko oczyszcza się ze złogów martwiczych. Koloidalne srebro przynosi także pozytywne skutki w dolegliwościach ze stro­ny układu pokarmowego, w zatruciu pokarmowym, niektórych wysypkach skórnych (łuszczyca, wysypki alergiczne) oraz zapaleniach stawów.

Srebro to jeden z mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania or­ganizmu. Srebro aktywnie uczestniczy w procesach przemiany zachodzących w organizmie, syntezie licznych ważnych enzymów i witamin, a także reguluje wymianę energetyczną i przyczynia się do zwiększenia liczby limfocytów, ery­trocytów i hemoglobiny.

SILVER-MAX – srebro koloidalne, które posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwpasożytnicze.

Silver Max może być stosowany przy:
chorobach zakaźnych (takich jak grypa, zapalenie wątroby, itp.);
ostrych i przewlekłych schorzeniach nosa, oskrzeli, płuc;
chorobach skóry (dermatozy, wypryski, czyraczność, ugryzienia owadów, oparzenia o różnym stopniu nasilenia);
zakażeniach jelitowych;
chorobach oczu (zapalenie oka, zapalenie rogówki, itp.).

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: oczyszczone srebro o koncentracji 10 ßg/mlwoda destylowana.
Zewnętrznie można zastosować Silver Max bezpośrednio na bolesne miejsca, ugryzienia owadów lub jakiekolwiek inne obszary zapalenia skóry. NIE STOSOWAĆ ŁYŻECZEK METALOWYCH !!!

Co to jest srebro koloidalne?

Srebro koloidalne są to mikrocząsteczki srebra, zawieszone w wodzie demineralizowanej. Srebro kolidalne nie ma smaku i nie jest toksyczne.

Co to jest Silver Max?

Silver Max - jeden z najbardziej uniwersalnych suplementów przeciwbakteryjnych o szerokim spektrum działania. Jest on skuteczny przeciwko setkom patogenów chorób zakaźnych, podczas gdy dobrze znane antybiotyki są aktywne tylko w 5-10 rodzajów bakterii.

Wykorzystanie Silver Max sprzyja osiąganiu pozytywnych wyników przy anginie, różnych chorobach skóry, w tym liszajów, dermatozy, czyraczności, wyprysków różnych lokalizacji, skomplikowanych przez wtórne zakażenia, itp. Silver Max jest skutecznym narzędziem w praktyce okulistycznej, w szczególności przy zapaleniu spojówek, zapaleniu rogówki miąższowej, oparzeniach i urazach, itp. Silver Max może być stosowany w oparzeniach o różnym stopniu nasilenia, w tym na dużej części ciała. Zabija on bakterie, które powodują bardzo niebezpieczne powikłania po oparzeniach - Pseudomonas aeruginosa.

Należy zauważyć, że korzystanie z Silver Max nie powoduje skutków niepożądanych, a także w odróżnieniu od wielu produktów, które zawierają srebro, nie zmienia zabarwienia skóry. Ważną zaletą Silver Max jest to, że bakterie przy jego zastosowaniu nie rozwijają odpornych szczepów, jak to się często dzieje przy stosowaniu konwencjonalnych antybiotyków.

Codzienne przyjmowanie Silver Max może znacznie zmniejszyć ryzyko chorób zakaźnych i stać się potężnym narzędziem zapobiegawczych, zwłaszcza dla osób podatnych na chroniczne infekcje.

Historia srebra koloidalnego

Bakteriobójcze właściwości srebra znane są od czasów antycznych. W starożytnym Egipcie było ono stosowane, aby uzdrawiać rany. Pod koniec XIX i na początku XX wieku zastosowanie srebra koloidalnego było prawie takie same jak nowoczesnych leków: wstrzykiwane dożylnie i domięśniowo, stosowane przy chorobach dróg moczowych oraz jako krople do oczu, itp. Aż do 1938 roku, srebro koloidalne uważane było za jeden z głównych środków antybakteryjnych. Powrót srebra w medycynie rozpoczął się w latach 1970 wraz z rozwojem zaawansowanych technologii. Badania laboratoryjne wykazały, że w ramach działania srebra koloidalnego, wirusy, bakterie pierwotniaki chorobotwórcze i grzyby są zabijane w ciągu kilku minut. W szczególności, wykazały one jego skuteczność wobec takich niebezpiecznych patogenów, jak Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Salmonella typhi, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila, Escherichia coli, Candida albicans, C. globata, i wiele innych, równie niebezpiecznych. Od tamtej pory, srebro koloidalne jest stosowany jako środek bakteriobójczy i odkażający o szerokim zakresie działania.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek