eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Mega Acidophilus

Mega Acidophilus

Preparat Mega Acidophilus pozytywnie działa przy:

dysbakteriozie, chorobach układu pokarmowego;
zaburzeniach w przyswajaniu substancji odżywczych;
zatruciach jelitowych;
reakcjach alergicznych;
wzdęciach i zaparciach.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Na całym świecie rozprzestrzenienie się różnych form dysbakteriozy wśród ludzi dorosłych osiąga ogrom­ne rozmiary. Wiadomo, że stan organizmu w dużym stopniu zależy od prawidłowej, niezakłóconej pracy układu pokarmowego, z kolei jego zdolność do pracy uwarunkowana jest przez stan mikroflory bakteryj­nej. To jeden z podstawowych układów bezpieczeń­stwa, tworzący barierę ochronną przeciw chorobom. Odnowa bilansu mikroflory jelitowej dzięki produk­tom, zawierającym korzystne mikroorganizmy, może znacznie poprawić samopoczucie. To jest właśnie zadanie preparatu Mega Acidophilus.

Preparat Mega Acidophilus to zestaw korzystnych dla organizmu bifido- i laktobakterii, który normali­zuje trawienie i pracę układu pokarmowego, hamu­je działanie bakterii patogennych, chroni organizm przed toksycznym wpływem produktów metaboli­zmu i zapobiega jego zaburzeniom.

Działanie substancji czynnych

Bifido- i laktobakterie tworzą podstawę mikroflory je­litowej człowieka - 85-90% u dorosłych i 95% u dzieci, posiadają wielokierunkowe korzystne działanie.

Stymulują układ limfatyczny, produkcję interferonu, immunoglobulin, limfocytów i przeciwciał, odpowie­dzialnych za siły obronne naszego organizmu.

Biorą udział w syntezie i wchłanianiu witamin grupy z witaminy K, D, kwasu mlekowego, foliowego i ni­kotynowego, sprzyjają powstawaniu niezbędnych aminokwasów, lepszemu przyswajaniu soli wapnia. Biorą aktywny udział w rozkładzie i wchłanianiu sub­stancji odżywczych: normalizują procesy enzyma­tycznego trawienia pokarmu, zwiększając hydrolizę białek i węglowodanów, jak również przez długi czas produkują własne enzymy metaboliczne w układzie pokarmowym.

Wpływają na metabolizm tłuszczów w organizmie, ulepszają rozkład lipidów, obniżając zawartość cho­lesterolu we krwi i normalizując poziom lipoprotein i fosfolipidów.

Zapobiegają powstawaniu wzdęć, regulują perystaltykę jelit.

Brak bakterii Lactobacillus acidophilus w okrężnicy i jelitach zwykle prowadzi do zatrucia i zaburzenia trawienia składników odżywczych. Suplementy żywieniowe, które zawierają wysokiej jakości żywe szczepy acidophilus, zapobiegają brzydkiemu zapachowi z ust, wzdęciom spowodowanym przez nadmierne nagromadzenie gazów w układzie trawiennym. Produkty zawierające bakterie acidophilus są wskazane dla osób cierpiących na chroniczną biegunkę, a także przy częstym przyjmowaniu antybiotyków.

Przy długim stosowaniu antybiotyków, naturalna flora jelitowa ulega poważnemu uszkodzeniu. Prowadzi to do intensywnego wzrostu drożdży i grzybów Candida albicans. Grzyby te wytwarzają toksyny, które mogą osłabić układ odpornościowy. Silny wzrost grzybów Candida może być wynikiem stresu, złego odżywiania, w tym nadmiernej konsumpcji rafinowanego cukru lub środków spożywczych na bazie drożdży (chleb, fast food, itp.), jak również nadużywania aspiryny lub przyjmowania doustnych środków antykoncepcyjnych.

Probiotyczne kultury bakterii zawarte w Mega Acidophilus pomagają przywrócić naturalną równowagę mikroflory w przewodzie pokarmowym.

Mega Acidophilus - źródło probiotycznych bakterii. Reguluje pracę przewodu pokarmowego. Mega Acidophilus pomaga trawić pokarm i przyswajać składniki odżywcze, a także pomaga chronić organizm przed niepożądanymi mikroorganizmi i zakażeniami grzybicznymi.

Składniki: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, substancje wspomagające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek