eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Lax-Max

Lax-Max

Substancje aktywne Lax-Max korzystnie wpływają na pracę układu pokarmowego w następujący sposób:

normalizują perystaltykę jelit; wiążą i usuwają z organizmu złogi i toksyny;
zapewniają regularne miękkie wypróżnianie;
odbudowują pożyteczną mikroflorę bakteryjną.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety

Lax-Max - naturalny, delikatnie działający środek przeczyszczający, w zależności od oddziaływania na perystaltykę jelit wyróżnia się w nim kilka grup sub­stancji czynnych.

Działanie substancji czynnych

Fruktooligosacharyd inulina i łupinki babki sku­tecznie wpływają na perystaltykę jelit, poprzez opóź­nianie wchłaniania płynów w jelicie grubym i zatrzy­mywanie wody sprzyjają rozrzedzeniu mas kałowych i poprawiają perystaltykę jelit. Wpływa to na zwiększe­nie częstotliwości wypróżnień, tworzenie się miękkie­go kału oraz na odbudowę napięcia osłabionych jelit. Jako sorbent inulina pochłania różne egzotoksyny i endotoksyny (metale ciężkie, izotopy promienio­twórcze) i wyprowadza je z organizmu oraz sprzyja rozwojowi pożytecznej mikroflory jelit, zmniejszając przejawy dysbakteriozy.

Kruszyna Pursha, rabarbar turecki, senna - źródło substancji czynnych (przeciwutleniaczy) poprawia­jących perystaltykę jelita grubego, wywołujących działanie rozwalniające poprzez drażnienie błony śluzowej jelita grubego, które przyspiesza perystaltykę. Wykazują stopniowe działanie przeczyszczające w atonii jelit, zaparciach chronicznych, czy wzdęciach, oczyszczają organizm z substancji toksycznych, regu­lują pracę jelit, stymulują wydzielanie żółci.

Lucerna, goździk, rozmaryn, kozieradka, senna, woskownica, czarny orzech - zawierają w sobie sa­poniny, flawonoidy, związki mineralne i substancje śluzowe, które zmniejszają procesy fermentacyjne oraz gnilne,. Włókna roślinne łagodzą i poprawiają wydalanie za­wartości jelit.

Substancje śluzowe sprzyjają regeneracji błon śluzowych.

Tlenek magnezu - przyspiesza przemianę materii, zwiększa wydzielanie żółci, podnosi poziom wody w jelitach, wzmagając perystaltykę jelit i likwidując zaparcia.

Lax-Max - jest to zintegrowany produkt, który przyczynia się do normalizacji pracy przewodu pokarmowego (oczyszczanie organizmu z toksyn, pasożytów).

Specjalnie dobrane dla poprawy perystaltyki jelit rośliny, pomagają przy wyraźnych zaburzeniach żołądkowo-jelitowych, obecności toksyn i metali ciężkich. Jest to doskonałe narzędzie do walki z zaparciami, biegunką, zapaleniem jelita grubego i innymi chorobami przewlekłymi.

Lax-Max normalizuje również proces trawienia. Zioła stymulują skład soku żołądkowego, perystaltykę jelit oraz neutralizują toksyny. Zawarte w każdej kapsułce mikroorganizmy, podobne do naturalnej mikroflory jelitowej, pomagają ją zregenerować. Ponadto, suplement ten przyczynia się do przeprowadzania syntezy niektórych niezbędnych aminokwasów oraz witamin z grupy B.

Błonnik, składnik Lax-Max, spełnia ważną funkcję, rozkładając żywność i zwiększając dostęp enzymów trawiennych do żywności masowej.

Lax-Max pomaga:

w trawieniu żywności i we wchłanianiu składników pokarmowych;
przywrócić naturalną mikroflorę jelitową;
uzupełnić zapas witamin i aminokwasów;
pozbyć się pasożytów;
stopniowo oczyścić przewód pokarmowy.

Składniki: łupinki nasion babki (Plantago), lucerny (Medicago), kruszyny Pursha (Frangula Purshiana), liście senny (Senna Mill.), kora drzewa lapacho (Tabebuia), łupinki czarnego orzecha (Juglans nigra), pączki goździka (Dianthus), woskownica (Myrica cerifera), rabarbar turecki (Rheum), rukiew wodna (Nasturtium officinale), pietruszka, rozmaryn (Rosmarinus), kozieradka (Trigonella), jeżówka (Echinacea), inulina, magnez (tlenek), okrzemki, rozdrobniony koralowiec, substancje wspomagające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek