eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Kelp

Kelp

Listownica cukrowa (Laminaria saccharina - kapusta morska) glon z klasy brunatnic, zawiera dużą ilość związków jodu, różnych witamin, mikroelementów, niezastępowalnych aminokwasów i innych biologicz­nie aktywnych substancji.

Swoje dobroczynne działanie listownica zawdzięcza obecności organicznych związków jodu w jej składzie chemicznym. Możliwości tego glonu są ogromne. Po­dobnie jak większość morskich roślin gromadzi w so­bie różnorodne makro- i mikroelementy, występujące w morskim środowisku, pobierając z wody morskiej niezbędne do życia substancje odżywcze i przekształ­cając je w biologicznie aktywne związki działające do­broczynnie na organizm człowieka.

Jod poprawia przyswajanie białka, fosforu, wapnia i żelaza, aktywizuje działanie szeregu enzymów. Pod wpływem jodu zmniejsza się lepkość krwi, obniża się arterialne ciśnienie. Jego niedobór powoduje ocięża­łość, senność i apatię.

Antysklerotyczne działanie listownicy tłumaczy się wysoką zawartością jodu oraz antagonistycznego w stosunku do cholesterolu beta-sitosterolu, który wspomaga rozpuszczanie złogów cholesterolowych, osadzających się na ściankach żył. Ponadto biolo­gicznie aktywne składniki glonu aktywizują pracę systemów enzymatycznych w organizmie człowieka.

W listownicy występują również substancje hormonopodobne, działające dobroczynnie na pamięć. Listownica zapobiega wzrostowi krzepliwości krwi i powstawaniu zakrzepów. Dzięki jej stosowaniu udaje się obniżyć poziom wskaźników prozakrzepowych o 10 do 13%. W obniżenia tego poziomu nie­małą rolę odgrywają witaminy B6, B12, C oraz kwas nikotynowy.

Jod listownicy wpływa regulująco na cykl menstru­acyjny, pracę jajników i gruczołu tarczowego (tar­czycy), łagodzi dolegliwości związane ze zbliżającą się menopauzą. Eksperymentalnie dowiedziono, że stosowaniu brunatnego glonu towarzyszy redukcja nadczynności tarczycy.

Polisacharydy obecne w listownicy posiadają właści­wości hydrofilne oraz zdolności absorpcyjne. Wchła­niają różne endo- i egzogenne toksyny, trafiające do jelit, działając kojąco na związane z tym dolegliwości podobnie jak w przypadku fizjologicznego oddziały­wania warzyw i owoców na pracę jelit.

Zwrócono uwagę na dobroczynne działanie listowni­cy w stanach chorobowych światłoczułych komórek oka (poprawa ostrości widzenia, poszerzenie pola widzenia i częściowe przywrócenie zdolności odróż­niania kolorów).

To nie wszystko. Badania eksperymentalne dowiodły, że listownica wpływa na obniżenie zdolności organi­zmu do wchłaniania i gromadzenia promieniotwór­czych radionuklidów strontu i cezu.

Lucerna jest uzupełnieniem odtruwającego działania produktu wspomagając proces normalizacji gospo­darki hormonalnej i obniżając poziom cholesterolu. Listownica wpływa na zmniejszenie zawartości cho­lesterolu w osoczu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety

Kelp - dodatek do żywności zawierający algi morskie w połączeniu z lucerną. Uzdrawiające właściwości Kelpu są uwarunkowane przez dużą zawartość jodu, różnych witamin, pierwiastków śladowych (~ 30), niezbędnych aminokwasów i innych substancji biologicznie aktywnych. Zalecany w niedoczynności tarczycy, zatruciach przez sole metali ciężkich.

Brunatnice zawierają aminokwasy (lizyna, metionina, triptofan, arginina, tyrozyna, treonina, histydyna, fenyloalanina, cystyna, leucyna, izoleucyna, walina), witaminę A, D, grupy B, pierwiastki śladowe (wapń, jod, żelazo, miedź , magnez, mangan, cynk, siarka, sod, potas, itp.).

Brunatnice spowalniają rozwój miażdżycy, zmniejszają stężenie cholesterolu we krwi, stymulują perystaltykę. Polisacharydy wiążą i usuwają toksyny z organizmu, a brunatnice - sole metali ciężkich.

Kelp wspomaga oczyszczanie:
we wszystkich rodzajach niedoczynności tarczycy;
w celu przywrócenia równowagi w hormonach przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy;
jako sorbent radioaktywnego jodu w przypadku skażenia radiologicznego żywności;
wpływające na stan krwi;
u dzieci z objawami demencji;
przy zatruciu solami metali ciężkich;
w celu powstrzymania starzenia.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek