eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Gotu Kola

Gotu Kola

Gotu Kola działa wspomagająco przy:

pogorszeniu się pamięci;
syndromie chronicznego przemęczenia, nerwozach, depresji;

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety

Gotu Kola to wieloletnia roślina pnąca, rosnąca w zbiornikach wodnych lub w ich pobliżu, spotyka­na w tropikalnych rejonach Południowej i Środkowej Afryki, na Madagaskarze oraz krajach Azji.

Roślina Gotu Kola od stuleci jest wykorzystywana w medycynie ludowej, a nazywają ją „pokarmem dla mózgu” lub „zielem pamięci”

Uwodniono, że Gotu Kola ma zadziwiające działanie na funkcje kory mózgowej, która odpowiada za świa­domość, percepcję, pamięć, zdolności myślowe, inte­lekt i czynności mózgowe. Rezultaty badań działania gotu kola potwierdzają polepszenie się ogólnych zdolności, koncentracji uwagi, zwiększenie skupie­nia, polepszenie pamięci. Badania wykazały, że gotu kola korzystnie wpływa na niektóre składniki krwi. Zauważalne jest znaczne zwiększenie się poziomu hemoglobiny i stabilizacja poziomu cukru we krwi. Uważa się, że właśnie zdolność gotu kola do zmiany poziomu cukru we krwi warunkuje efekt poprawy pa­mięci. Stosowanie gotu kola sprzyja zmniejszeniu występowania symptomów depresji. Preparat działa uspokajająco w stanach zaburzeń lękowych, można go stosować także przy zabu­rzeniach snu.

Gotu Kola przyczynia się do wzmacnia żyły, regenerując tkankę łączną w przestrzeniach międzykomórkowych oraz obniżenia przepuszczalności naczyń krwionośnych.

Gotu Kola pomaga także w przyspieszeniu gojenia się ran, co związane jest z obecnością w roślinie saponin, które stymulują mitozę, a tym samym przyspieszają proces narastania tkanki w miejscach, w których skupiła się infekcja, takich jak rany i wrzody, stymulują syntezę lipidów i protein niezbędnych dla zdrowia skóry. Makroelementy: wapń i fosfor uzupełniają działa­nie gotu kola. Wapń normalizuje pobudzenie tkanki nerwowej i kurczliwość mięśni, aktywizuje szereg enzymów i hormonów, fosfor zaś pełni funkcje struk­turalne, bierze udział w procesach wzrostu i podziału komórek.

Stosowany jako środek przeciwbólowy, przeciwzapalny, gojący rany i polepszający krwioobieg. Ponadto, wykazuje działanie wzmacniające oraz antyoksydacyjne.

Gotu Kola - znana roślina zielna, rosnąca w Chinach, Indiach, Indonezji, Afryce, na Cejlonie i Madagaskarze. Od czasów antycznych Gotu Kola skutecznie stosowana jest w leczeniu chorób skóry, zapaleniu stawów, hemoroidach, jako środek obniżający ciśnienie krwi, w zaburzeniach psychicznych.Ta roślina lecznicza ugruntowała swoją pozycję jako silny naturalny immunostymulator i popularny środek zwiększający pociąg seksualny.

Gotu Kola z nanoklasterami przyczynia się do poprawy obiegu krwi w mózgu, krążenia krwi, poprawy wzroku i słuchu, zapewnia elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych. Polepsza żylny przepływ krwi, normalizuje tonus rozszerzenia żył.

Regularne stosowanie Gotu Kola usprawnia proces myślenia, postrzegania i aktywuje pamięć. Może być stosowany w celu regeneracji funkcji układu nerwowego (usuwa stan niepokoju). Działa łagodnie moczopędnie, a także jest stosowany jako środek obniżający ciśnienie u osób z wysokim ciśnieniem tętniczym krwi.

Przyjmowanie Gotu Kola pomaga zwlaczyć:
choroby serca, reumatyzm, astmę;
wrzody żołądka, gastritis;
zaburzenia układu nerwowego, niskie ciśnienie, miażdżycę;
żylaki;
uszkodzenia skóry, oparzenia, łuszczycę, (pomaga także w okresie rehabilitacji pooperacyjnej).

Składniki: Ekstrakt z liści rośliny Gotu Kola, węglan wapnia, fosforan wapnia, substancje pomocnicze.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek