eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

FlexiCor

FlexiCor

„FlexiCor” - to zbalansowany zestaw uzupełnia­jących się substancji aktywnych, przeznaczony do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania układu ruchu. Działa wzmacniająco na kości i stawy, zapobie­ga uszkodzeniom tkanki kostno-chrzęstnej oraz tkan­ki łącznej, przywra­ca ruchomość i lekkość poruszania się.

Działanie substancji aktywnych
Glukozamina to budulec tkanki łącznej, kostnej i chrzęstnej; główny składnik płynu wewnątrzstawowego, który jest odpowiedzialny za ochronę i smaro­wanie stawu, zmniejszając tarcie i ścieranie chrząstki. Chroni chrząstkę stawową przed uszko­dzeniami, stymuluje produkcję chondroityny, która wpływa na zwiększenie wytrzymałości i sprawności tkanki kostno-chrzęstnej. Minimalizuje podwyższoną wrażliwość w stawach i kręgosłupie w czasie spoczynku i przy poruszaniu się.

Siarczan chondroityny - podstawowy składnik strukturalny tkanki chrzęstnej. Bierze główny udział w budowie tkanki kostno-chrzęstnej, więzadeł oraz w utrzymywaniu sprężystości i elastyczności ścianek naczyń. Obniża poziom wymywania wapnia z kości i przyśpiesza proces ich odbudowy, hamuje niszczące procesy zachodzące w tkance chrzęstnej, ograniczając działanie specyficznych enzymów (np. interleukiny 1), niszczących chrząstkę stawową. Siarczan chondroity­ny posiada właściwości wiązania wody w chrząstce, co ma istotny wpływ na amortyzowanie oraz tłumienie wstrząsów, jakim poddawane są stawy, co gwaran­tując zwiększenie odporności na mikrouszkodzenia, wytrzymałości i zachowania jednolitości oraz spraw­ności stawów

MSM - aktywnie uczestniczy w tworzeniu kolagenu i keratyny, podtrzymujących elastyczność i rucho­mość stawów, a także po­maga odzyskać giętkość i przepuszczalność ścianek tkanki, umożliwiając w ten sposób łatwiejsze dociera­nie substancji odżywczych w głąb tkanek.

Witamina C bierze ważny udział w syntezie kolagenu. Wspólnie z MSM podnosi przepuszczalność ścianek naczyń włosowatych, poprawia strukturę kości i skó­ry, przyczynia się do łatwiejszej przyswajalności glukozaminy. Pobudza wytwarzanie antyciał i makrofagów, przeciwdziałając w ten sposób infekcjom.

Mangan - niezbędny do syntezy własnej chondroityny, normalizuje przemianę mineralną i sprzyja przy­swajaniu wapnia, przyśpieszając dzięki temu regene­rację chrząstki.

Bambus - źródło krzemu, jednego z najważniejszych mikroelementów, który pobudza wytwarzanie kwasu hialuronowego i chondroityny; odradza sprężystość włókien kolagenowych i elastynowych, co zapobiega niszczeniu tkanki kostno-chrzęstnej.

„FlexiCor” okaże się pomocny we wszelkiego rodzaju uszkodzeniach narządu ruchu:

osteoporozie;
osteochondrozie;
stłuczeniach, naciągnięciach, kontuzjach.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety Składniki: Glukozamina, siarczan chondroityny, Dimetylosulfon (MSM), witamina C, mangan (glukonian), wyciąg z bambusa.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek