eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty


FanDetox

FanDetox

Pomaga chronić wątrobę przed toksycznym działaniem alkoholu, lekarstw, niejakościowego pożywienia i innych szkodliwych substancji.

SKŁADNIKI

Persymona - źródło łatwo przyswajalnych cukrów roślinnych: glukozy i fruktozy, niezbędnych do wytworzenia glikogenu w wątrobie.

Jagody goji - zawierają betainę, która pomaga wytworzyć enzymy dehydrogenazy alkoholowej i dehydrogenazy aldehydowej, normalizujące wytwarzanie żółci i metabolizm tłuszczów w wątrobie, jak również neutralizujące toksyny, w tym produkty rozpadu alkoholu.

Skórka mandarynki - zawiera dużą ilość flawonoidów, które przyspieszają proces rozkładu lipoprotein o niskiej gęstości i doprowadzają do normalnego poziomu cholesterol całkowity.

Gryka, soja - źródła flawonoidów, kwasów organicznych oraz lecytyny, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy, układ sercowo-naczyniowy, a także układ nerwowy; pomagają odbudować uszkodzone tkanki wątroby.

Dekstryna - łatwo przyswajalny produkt częściowego rozkładu polisacharydów: skrobi i glikogenu. Stanowi szybko uaktywniający się zapas energii do odżywiania i poprawy wydajności komórek wątrobowych.

ZASTOSOWANIE
• pomaga obniżyć poziom cholesterolu
• zapobiega stłuszczeniu wątroby
• poprawia stan organizmu przy
alkoholowych i innych zatruciach i objawach kaca

Skład: wyciąg z owocu persymony, wyciąg z jagody kolcowoju chińskiego (goji), wyciąg ze skórki mandarynki, wyciąg z gryki zwyczajnej, wyciąg z kiełków sojowych, dekstryna, kwas askorbinowy, substancje uzupełniające.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na strone pabil.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek